Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért irják sokan hogy nem...

Miért irják sokan hogy nem edzenek mert nincs pénzük kondi bérletre?

Figyelt kérdés

1 éve csinálom a fegyencedzést kocka has,izmos felsőtest,nagy kar,izmos hát

Nekem az orvos mondta hogy nem járhatok kondiba gericferdülés miatt :( de szerintem jobban megéri ezeket csinálni , hátam se fáj már 10.szintű hid-al már el is mult a gerincsérv:)

kaja napi 1000 ftból megvan



2013. aug. 28. 22:02
 1/8 dirtboy ***** válasza:

sok embert egyszerűen ez nem vonz,én régebben kondiztam,élveztem a vasak mozgatását.

a saját testsúlyos gyakorlatokat meg nem bírnám csinálni,egyszerűen nem izgat,nem érdekel.

az meg a másik hogy aki kondizik az valószínűleg nagy izomzatot akar elérni,a fegyenc nem erre van kitalálva,nem alkalmas rá.

az is ok lehet hogy rengetegen nagyon gyors eredményt akarnak,szóval még ha nem is akarnak nagy izmokat de akkor is minél gyorsabban szeretnék elérni,erre megint csak a kondi a jobb,azzal gyorsabban megy.

lehetnek okok bőven hogy miért gondolkoznak sokan konditermen még ha nincs is rá kes

2013. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
válaszolni nem tudok, de marha jó amit írsz. Én másfél évig kondiztam (ingyen suliban) most meg több mint 1 hónapja fegynecedzés, de kockás has izmos hát, megvannak :)
2013. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:
bbkrsitóf hazudni máshová kéne járni,a történeted több sebbõl vérzik.
2013. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na légyszi írd, hol hazudtam :)
2013. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

/Én másfél évig kondiztam (ingyen suliban) most meg több mint 1 hónapja fegynecedzés, de kockás has izmos hát, megvannak/

itt 2 bökkenő is van


1.

írtad hogy kondiztál de a fegyencet tünteted fel hogy attól lett izmos a hátad.

a fegyencedzést úgy írod hogy több mint 1 hónapja csinálod,tehát még nincs teljes két hónap sem.

kondizásnál jobban jön a tömeg de még ott sem lehet ilyen rövid idő alatt sok mindet elérni. kb 1,5kiló izom lenne amit ki lehetne hozni kondizással ennyi idő alatt,természetesen fegyenccel ez kevesebb lehet.

szóval itt egy bökkenő hogy még két hónapja sem edzel fegyencet de neked máris izmos hátad van.


2. bökkenő

a fegyencnek tudod be a kockás hasat,tehát akkor ha jól értem még kondiztál addig nem volt kockás a hasad.

a kockás hashoz biztosan tudod te is hogy az szükséges hogy a zsír eltűnjön a bőr és a hasizom közül.

ahhoz hogy ezt elérd szálkásítanod kel másként nem fog eltűnni.

a rövidke idő alatt még te fegyencedzést csináltál nem tudtál leszálkásítani és vagy előtte vagy utána mert egy időben nem lehet izmot építeni hogy neked izmos hátad legyen.

tehát az írásodból az jön le hogy nagyon rövid idő alatt nem kevés izmot építettél de ugyanakkor fogytál is egy olyan sportot űzve aminek a célja nem is az izom építés.

2013. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs dirtyboy de te totál félreértettél! Nyilván nem hiszem azt, hogy 1 hónap alatt nőtt meg a hátam, tisztában vagyok vele hogy anno kondizáskor lett meg, amúgy kondiban is egy iő után már a széles húzódzkodásokat preferáltam. Meglátjuk fegyenccel mire viszem majd, kissebb biztos nem lesz.


A kockás hasat nem gyúrással értem el, csak nemrég kezdtem el rá rendesen edzeni, de mivel amúgy is vékony vagyok és éveken keresztül atlétikáztam és triatlonoztam (versenyszerűen is) egyszerűen nemigen van rajta zsír így jobb híjján kockás.


Bocs tényleg félreérthető voltam...

2013. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze ez nem jelenti azt, hogy soha 1 felülést nem csináltam meg (ami tudom, hogy nem fog igazán kockás hasat csinálni) triatlonon voltak úgyenevezett kondi edzések, ahol a fekvőkön, felüléseken, törzsemeléseken és rövid sprinteken volt a hangsúly.
2013. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sága ***** válasza:
És miket eszel napi 1000 ft-ból?Leírnád a kajáidat,meg a mennyiségeket?Nem kötekedni akarok csak kiváncsi vagyok mások miket esznek fegyenc mellé.Meg légyszíves korod nemed is köszi.
2013. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!