Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen "szert" ajánlanátok nekem?

Milyen "szert" ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

16 éves vagy 72 kiló 170 centi, már 2 éve kondizom,de már fél éve nincsen meg az az érzés mikor, szanaszét gyúrom magam,szétdurranok,és a súlyokon se emeltem 4-5 hónapja már biztos,ez elég elkeserítő számomra, milyen kiegészitő szert ajánlanátok nekem?Van egy kis hasam,ezért most decemberig szálkásitó edzést végzek,és futok,meg hasazok,persze megfelelő étrendel,de közbe az edzés is megy. Tudnátok mondani valamilyen jó dolgot nekem? A Hot Bloodra gondoltam,ismerőseim használták,nekik nagyon bejött,de a body.builder.hu szerkesztősége azt mondta: Semmi kép sem ajánlja.

Böszme kommentekre nem vagyok kiváncsi,aki pedig értelmes és nem 8 éves trollkodó kisfiú annak köszönöm előre is.

További szépnapot!



#szálkásítás #kiegészitő szer
2013. aug. 24. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szálkásítasz, nem fogsz közben erősödni.

Amúgy multivitamin, tejsavófehérje, szőlőcukor, esetleg kreatin.

Változtasd meg gyökeresen az edzéstervedet!

2013. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NINCS szálkásító edzés, mert a súlyzós része az nem változik a tömegeléshez viszonyítva. Szálkásításkor is nagy súlyok kellenek, csak több aerob edzés megy, heti minimum 3-4, 40-50 perces kocogás, bicaj. És hogy milyen szer kell ehhez?

Élelmi-szer:)

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Edzés után protein + BCAA. És kell multivitamin is.

2013. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én most fél év diéta,utánna akarok izmot/tömeget növelni,nem egyszerre. eddig még senkitől se kaptam választ. :S
2013. aug. 24. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

A f**znak kell gyúrni járni 18-20 év alatt. Kb. tizedannyira fogsz fejlődni, mintha 20 évesen kezdenéd el.


Pláne ha ilyen korán elb*szod magad a sok tuningszerrel, később fogod kárát látni, majd amikor megrekedsz a fejlődésben - mert igen, mindenki megreked egy szinten, és csodálkozni fogsz, hogy miért nem segítenek már se a kreatinok, se a többi extra.


Intelligencia-kapszulát ajánlanék, de hát észt nem árulnak a vásárban.

2013. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem kaptál választ ember??

Leírtam mit és mennyit kell enni és mit vegyél: multivitamin és edzés után protein + gyors ch. Ennyi kell. Ha marad lóvéd, akkor veszel még kreatint. Nincsenek csodaszerek!

2013. aug. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!