Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen szert ajánlanátok?

Milyen szert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék felszedni pár kilót(legjobb lenne izomban)de sajna számomra ez nagyon nem egyszerű dolog.Naponta 5X étkezem (néha többször is )álltalában rendes kajákat eszem min. 2X főtt ételt,de nem tudok hízni.Úgy gondoltam h elkezdek erősíteni hátha az majd hoz pár kilót.Edzőterembe nincs lehetőségem járni(távolság miatt)ezért marad az 1kezes súlyzó (10kg)+fekvötámasz.Így viszont 2 év alatt 3 kilót skerült csak felszednem és mikor leálltam vele fél évre még le is fogytam 1 kilót.Most 53-54 kiló vagyok 18 évesen.Ezért azt szeretném megtudni h mivel idézhetnék elő gyorsabb fejlődést(vmilyen por v hasonló)szedésével amivel + kilók is jönnek rám.(ha létezik ilyen egyáltalán)Gondolom h az étrendem nem a legjobb mármint ami a sportot illeti,de sajna nem lesz arra sem lehetőségem h csirkét faljak rizzsel naponta.(anyám nem engedné :D )Tehát marad az amit ő jónak lát(vagyis főz).Ezt kéne vmi tablettával v porral felturbózni.Aki tudna ajánlani vmit annak megköszönném!!

18/f


2012. ápr. 7. 18:57
 1/3 dirtboy ***** válasza:

nem kell neked tápkieget venni,azt a pénzt ami tápkiegre szánsz költsd húsra és rizsre plusz zöldségekre,vitaminokra.

ha veszel tápkieget korán sem jó étrendhez az nem fog érni semmit.

inkább próbáld tökéletesíteni az étrended.

a hús előrébb van a listán mit a kieg.

2012. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

dirtboy elmondott mindent. A normális kaja és a tápkiegek fontossági sorrendjét úgy tudnám illusztrálni, hogy ha pl.: van egy autód, amivel menni akarsz gyorsulási versenyre, a kinézetére ráköltöd a gatyádat, viszont motor meg nincs benne.

(Motor a normális kaja, kinézet a tápkieg, hogy még érthetőbb legyen.)

2012. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Értem h mit szeretnétek mondani/írni.Naponta eszem húst(sőt már talán több kaja se férne belém)A kérdés azért született,mert nem tudnék tartani 1 olyan étrendet jelenleg amit vki összeállítana,csakis egyedit.Azért gondoltam tápkiegészítőre h az az ételmennyiség amit beviszek és az edzésnek látszatja is legyen.(kívül is)mert hiába bírok megmozgatni nagyobb súlyokat(kül. munkák során) ha ez nem látszik meg rajtam.

Azért ezt a még több húsos dolgot érdemes megfontolni ... :)

2012. ápr. 7. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!