Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszre melyik szert/krémet/...

Herpeszre melyik szert/krémet/tapaszt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Zoviraxot használtam de ma reggelre feldagadt a szám... :( nem sokat segített! Szeretnék valami mást kipróbálni de nem tudom a sok közül melyiket!

Köszönöm!



2012. febr. 14. 10:21
 1/2 anonim válasza:
Gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni HERSTAT a neve.Nekem többször segitett már.Volt az arcomon és a számon is.Eddig semmi más nem volt jó még a Telviran tablettát is végigszedtem de az sem segitett.Egy próbát mindenképpen megér hidd el!
2012. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]


Nekem ez vált be. Bioboltokban vagy gyógynövényboltokban is beszerezhető. Ha rendszeresen szedem, akkor nem jön ki a herpesz. Napi 1et szoktam csak szedni, igy 2 hónapig elég egy dobozzal. Ha már előjött a herpesz, akkor lehet napi többet is bevenni, neten meg lehet keresni hogy kinek mennyi az ajánlott olyankor, és elmulasztja. De ez tényleg hatásos, korábban nekem is gyakran volt herpeszem, amióta ezt szedem azóta egyáltalán nincsen. Max érzem a bizsergő, viszkető érzést az ajkamon, akkor beveszek +1 tablettát és elmúlik.

2012. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!