Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 24 éves srác vagyok nagyon...

24 éves srác vagyok nagyon nehezen hízok ( 175cm 55kg vagyok) szóval elég vékony. Ajánlanátok-e valami tömegnövelö szert? Szégyellem már nagyon magam!

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A szilárd étkezésedre kellene jobban odafigyelni.


Tömegnöveléskor természetesen több kalóriát kell bevinned, de az ésszerű, optimális határok között - egyénfüggő. A lényeg, hogy proteinre (hús, tójás, hal, savanyított tejtermékek), szénhidrátra (krumpli, rizs, tészta), esszenciális zsírsavakra van szükség (omega, mct). könnyen hízékonyak jobban figyeljenek a minőségre és a mennyiségre. Protein esetében 2-3,5g/ttkg (egyénfüggő). Szénhidrát esetében 1:1 vagy 1:2 (protein/szénhidrát) az arányok.

2013. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

MHN Gainer 35

[link]

supreme Mass

[link]



Otthonra egy kezdő edzés:

[link]


esetleg ez:

[link]

2013. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ csak az a baj hogy ami termékeket felsoroltál főképp azokat eszem már egy jó ideje de sajna semmi eredménye. Ezért gondolkoztam azon hogy valami testnövelő szerrel próbálkoznék (napi 4x5 eszek) Tudsz valamit nekem ajánlani?
2013. febr. 3. 17:55
 4/12 anonim ***** válasza:

tömegnövelő szert? :) Élelmi-szert tudnék ajánlani.:)

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]



Edzés után pedig mehetne egy jó tejsavóprotein +40g dextróz.

Kell még multivitamin is.

2013. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Montez köszi a válaszodat csak tudod már minden ilyesmit kipróbáltam de sajna nem híztam tőlük. meg sajna nem úgy állok anyagilag hogy eljárjak kondi terembe mivel 2 gyerekemet kell fentartanom. De az izmaimat is szeretném növelni.
2013. febr. 3. 18:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

kezd napi fél kiló rizzsel,amit minden kajáláshoz egyél köretnek.

aztán ha már megszoktad az evést,akkor növelheted az adagot.

indíts egy kb 3000 kalóriás étrenddel és lassan hétről hétre vidd fel 4000ig.

drasztikusan meg fog dobni.

csak kérdés,hogy érdekel-e annyira,hogy pár hónapig mégicskéld az adagokat,ami nem több amúgy,mint fél perc.

2013. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De edzés nélkül meg nem fogsz izmot növelni, sem étrend nélkül. Többet kell enni, nincsenek csodaszerek, varázsporok.:)
2013. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
csak rizst egyek vagy az napi étrendemmel együtt egyed. egyébként mindegy hogy mivel eszem a rizst?
2013. febr. 3. 18:17
 9/12 anonim ***** válasza:

köretnek:D nem csak azt.

eszel napi 3-4 csirkecombot 4x és hozzá a rizs elosztva.

2013. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kell kb fél kiló hús és fél kiló rizs, és ugyanennyi zöldség. És voalá megy a tömegnövelés. Mellé még pár kanál lenmagolaj.
2013. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!