Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet a fenekem segíteni?

Lehet a fenekem segíteni?

Figyelt kérdés

[link]


Nos nagyon hasonló a hátsóm a 2.ik képhez, a fenekem két fele nem egyforma, és az sem tetszik hogy alul van az a hosszú csík vagy mi..


En ilyet szeretnék


[link]


az én fenekemből lehetséges ilyet csinálnI??



2013. aug. 21. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan a feneked mint a második képen akkor nagyon is elégedett lehetnél vele!
2013. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A két link ugyanaz, vagy csak nekem?

Mindekijéből lehet, rendes terheléses edzéssel (súlyzós, saját súlyos) és megfelelő étrenddel.

Mi nem tetszik, a feneked közepén a vágás?

Hát ha az nem lenne, akkor mégis hol jönne ki a kulé'?

2013. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem sincs gond vele, de a guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás az mindig jót tesz. És persze súlyzós terheléssel.
2013. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem lehet egy normális képet belinkelni a saját fenekedről, meg egy normálisat arról, hogy milyet szeretnél!?

Most fogalmam sincs, hogy mi a problémád a fenekeddel, de ha túl nagynak találod, vagyis hogy túl sok ott a zsír akkor diétáznod meg aerob edzéseket csinálnod. Ha viszont kicsinek találod és kerekebbet, formásabbat szeretnél, akkor tömegnövelő étrend kell és súlyzós edzés; guggolások, kitörések.

2013. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De azon lehet segíteni, hogy egyformák legyenek?


2es és nem a vágásról van szó...nézd meg jobban a két linket(amik nem ugyanazok) és meglátod a különbséget.

2013. aug. 21. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2013. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az első képen magas a testzsír mindkét képen és nulla az izomzat,tipikus skinny fat.

a második képen meg van egy átlagos izomzat,tartás és nőhöz képest alacsony a testzsír.

[link]

2013. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!