Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2hónapja kezdtem edzeni mi...

2hónapja kezdtem edzeni mi bajom lehet ha minden nap edzek?

Figyelt kérdés
szóval elég rossz állapotba voltam most neki kezdtem kb 2hónapja 60nap alatt olyan 45-50szer edzettem azt veszem észre hogy már sokszor remegnek az izmaim és most utána néztem hogy nem ajánlott a napi szintű edzés. (mell,bicepsz,tricepsz,has,hát) lábra nemtudom még mert volt egy sérülésem ami lassan gyógyul. egyébként fejlődik nagyon intenzíven az izomzatom. szóval mi bajom lehet ha napi szinten edzek?

2013. aug. 20. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

naponta nem kell, mert a fejlődés nem lesz látványos, esetleg sokkal lassabb lesz

kell az izmoknak regenerálódni

2013. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
heti 3-4 edzés elég lesz, így van időd regenerálódni.
2013. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van. A nyári szünet is azért van a suliban, mert a pihenés alatt mélyül el a tudás. Vizsga előtt is ezért kéne aludni. Az izmoknak is kell pihenés: edzés közben kisebb sérülések keletkeznek bennük, és ezek a pihenés alatt tudnak meggyógyulni.
2013. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! akkor beálok erre a heti 3-4alkalomra:)
2013. aug. 21. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!