Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Brutál test szteroidok nélkül?

Brutál test szteroidok nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne hogy szerintetek natúr (szteroid, tesztoszteron növelő) nélkül el lehet-e érni egy elég brutális test alkatot? Persze ez relative kinek mi, de mondjuk egy olyasmit mint zyzz. Sok ismerősöm edz és 1 év után elkezdtek tesztoszteron növelő szurit nyomni a valagukba, eléggé megnőtek. Állításuk szerint szteroidok nélkül nem lehet. Esetleg tudtok-e linkelni 1-2 képet akik 100% natúrba tolják ( nem muszáj profi, lehet saját is) és "nagyok"


2013. aug. 20. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Beütöttem googléba, hogy ki ez a zyzz. Szerintem ő is cuccol.
2013. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

zyzz is koxolt és akik 100% natúrba nyomják, azok sem mindig.


Szálkásan a magasságod centiben minusz 90 kilós lehetsz max. körülbelül.

Genetikafüggő.

2013. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Osynho ***** válasza:
Nem lehet brutálnak lenni naturálban. Főleg úgy, hogy büdös a munka. Az ilyen emberek, mint az ismerőseid, akik 1 év után cucchoz nyúlnak, még szteroiddal se lesznek nagyok.
2013. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 SSanchez ***** válasza:

zyzz belehalt a koxba.

Nagy Sándor Csaba, magyar naturál testépítő:

[link]


[link]


Ajánlom a body.builder.hu-n a BB TV 91. adását, ott meglehet nézni Nagy Sándor Csabát, szerintem ő a legjobb, legalábbis nekem.

2013. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 SSanchez ***** válasza:
Ő kb akkora mint én, magasságra 173-174 centi lehet, vagy valamivel kisebb, szálkásan 75 kg körül van.
2013. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igen tudom h zyzz is koxolt csak egy példát hoztam fel hogy az a test már mondható brutálisnak.

Nagy Sándor Csaba meg elég aprócskának tűnik mondjuk egy dwayne johnsonhoz képest, de gondolom a rock is elég rendesen szurkálja magát. Eléggé el szomorít hogy ilyen "szarok" kellenek ahoz hogyha valaki "nagy" akar lenni.

2013. aug. 20. 17:38
 7/18 A kérdező kommentje:

Gondolom akkor ezek közül is mind szteroidozik

http://www.youtube.com/watch?v=TNzCrdzv_pY

2013. aug. 20. 17:47
 8/18 SSanchez ***** válasza:
Igen, ők is, ilyen motivációs videókat, koxosokból raknak össze. Igen, valóban aprócskának tűnik, de BB TV 91. adásában nézd meg, szerintem egész szép, tömegesen 80 kg körül van, vagy 90, úgy már tekintélyesebb, de akkor nincs kockahas:) Az a kar szálkásan lehet 40-43, amit ha megnézünk nem rossz. 100 kg felett guggolhat, annyival nyom fekve, stb. Szóval erős is, nem egy Bereczki Krisztián, de a legalább naturál, és így sem panaszkodhat. Kár volt felhozni Bereczkit, mert 23 éves, szóval nagy edzésmúlttal ő sem rendelkezhet.
2013. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a szteroid meg ehez hasonló cuccok fa szságok. Nekem nem tetszik az havalaki ojan izmos mint valami állat. A natural testépítök a legjobbak.
2013. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Osynho ***** válasza:

"Eléggé el szomorít hogy ilyen "szarok" kellenek ahoz hogyha valaki "nagy" akar lenni."


Sajnos ez van, embernek születtünk. Oroszlánként több izom lenne rajtunk naturálban. Ez van. Aki valamit el akar érni bármilyen (él)sportban, annak muszáj a szerekhez nyúlnia. Ki kell tolni az emberi test határait, hogy labdába rughassanak a sok szteroidos között. Az a baj, hogy sokan nem tudják mi a határ. Mert aki 100+kg és full izom, az nem csak a helyes táplálkozástól, meg az edzéstől lett akkora.


Van olyan ember, aki szerint Rock nem koxol?


[link]


[link]

2013. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!