Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most Whey C-6-ot használok és...

Syn. kérdése:

Most Whey C-6-ot használok és ki szeretném próbálni az Anabolic Wheyt a Scitec Nutritiontól, szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
anabolic whey, c-6
2013. aug. 12. 19:51
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Na látof, hogy nem éttesz hozzá kisgyerek. Tudhatnád, hogy naturálban max kb 5 évig fejlődsz, utána örülsz ha megtattod. Én is elértem ezt 5 év alatt és további 23 éve tartom. Tehát épphogy nem előny, hogy öregen is tartom ennyi ideje egyre nehezebben.

Ja és ha a 3. szerinted naturál, akkor végtelenül ostoba vagy és nulla hozzáértésed van. Ülj le, egyes.

2013. aug. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 SSanchez ***** válasza:
68% már megint okoskodsz? Ahogy Montez mondta semmi értelme edzés közben ch-t iszogatni, előtte stb jobban megy az edzés? Lehet mert kapsz energiát, de ha edzés előtt 1-1,5 órával kajálsz végig kell nyomnod az edzést. Más de vág ide, hogy nem értem azokat, akik energizálóval tudnak végignyomni egy edzést, még diétában is, röhej. Másrészt meg magaddal érvelj, ne másokkal, a képeidnél az utolsó 2 biztos nem naturál, ekkora izomtömeg ilyen szálkásággal lehetetlen naturálban.
2013. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy kox van ott, nem kevés. A 3.-nál növi. Ilyen erezettség ilyen mérettel nem lesz soha a büdös életben naturálban. Aki ezt nem így gondolja az nem ért hozzá és álomvilágban él.

Ja és igen, én magammal példálózom, vállalom a képeimet, sőt nevet is kiírok, mert nem egy hiteltelen kis százalékú, háttérből mások képeivel operáló emberke vagyok.

2013. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!