Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most Whey C-6-ot használok és...

Syn. kérdése:

Most Whey C-6-ot használok és ki szeretném próbálni az Anabolic Wheyt a Scitec Nutritiontól, szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
anabolic whey, c-6
2013. aug. 12. 19:51
1 2 3 4
 11/33 tap bela ***** válasza:

a két fehérje közül a Whey C6 és a Peak Whey Fusion természetesen jobb, mint az anabolic whey. Ha jól emlkészem ez az anabolic whey

"Extra Amino Matrix"

(Dextrose, Creatine Monohydrate, L-Glutamine, Taurine)

ezt is tartalmazza adagonként.1710mg mennyiségben. Ami olyan elenyésző mennyiség, hogy leírva jól hangzik, de....


Ettől függetlenül én Myprotein Whey Deluxe 3kg-ost venném, mivel ez is u.a. alapanyagú protein, mint a Whey fusion, vagy a Whey C6. Sokkal olcsóbban jövök ki, mivel semleges natúr ízben is van. 13.980Ft-ért (!!!) szint tiszta, minden adalékaynagtól mentesen. Nincs hozzáadott dextróz sem!!! Ehhez veszek Myprotein L-leucint, vagy My protein BCAA-at, ez utóbbit 10.890Ft/kg-ért nagyon jó áron megkapom, és sokkal anabolikusabb, sokkal magasabb EAA aminokat tartalmazó proteint tudok előállítani.

2013. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

tap bela jól írja a myproteinek nagyon jók, és árban is a legjobbak.


A carb f szerintem kicsit jobb a vitargo miatt, bár kérdés, hogy mennyi van benne?!

Vagy vegyél carbopur-t.

2013. aug. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Montez a leírás szerint waxy maize-ből van benne a legtôbb és a 2. A vitargo
2013. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Dextróz az 3g adagonként ami elég jó. Az is gondolom azért van benne hogy legalább valami íze legyen
2013. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

igen, ezt én látom a felsorolás sorrendjéből, hogy miből van a legtöbb, de pontos mennyiség nincs ott. Másrészt a Carbo x-ben meg semmi vitargo nincs, ezért írtam, hogy jobb a carb f.

Vagy nem értem, hogy mire írtad nekem, mit akartál vele?

2013. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Irtad nem tudni mennyi a vitargo
2013. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
És? Tudjuk grammra pontosan? :)
2013. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Csak kb:) legjobb esetben 21 g legrosszabb esetben 5 g
2013. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
láttam a bodybuildingbolton aminostaros vitargot, 2kg -ot 4000 forintért, de már vagy egy éve nincsen készleten :/
2013. aug. 13. 18:17
 20/33 anonim ***** válasza:
igen, az régóta nincs már.
2013. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!