Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan motiváljátok magatokat,...

Hogyan motiváljátok magatokat, vagy mi motival, ha nincs kedved lemenni edzeni, vagy futni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 12:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyébként a fitnesz kaják is finomak :) Sőt, nekem sokkal jobban bejön egy mogyoróvajba banántunkolás mint mondjuk a nutellás palacsinta :D
2013. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Így van, el lehet készíteni a kajákat egészségesebben is, pl én sütök zabpelyhes proteines sütit vagy lehet csinálni proteines csokit és egyéb testépítő nyalánkságot.

De ha tömegeléskor beugrik nagy néha egy cukrosabb kaja, akkor sem vészes. Ritkán belefér. Szálkásításnál viszont odafigyelek mindenre, de ez nekem nem esik nehezemre. Így nyomom már az edzést 28 éve.:)

2013. aug. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak ezt meg nézem és rögtön megjön a kedvem [link]
2013. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5FZ6K..


Ilyesmi videókat megnézek, a zenéjét rárakom mp3-ra, letolok pár bemelegítő gyakorlatot és megpróbálom a legtöbbet kihozni magambol.

Büszke akarok lenni a nap végére hogy MA IS MEGCSINÁLTAM, és holnap is megfogom.


Magadért csinálod, nem másért. Ez a te érdeked és a saját döntésed [Mellesleg tetszik a lányoknak ;)]


Én is elhivatott Workout-ot vagyok azért mondom hogy.... MEGÉRI!


No pain, No gain! ;)


Adj bele mindent, csak rajtad múlik mennyit hozol ki belőle... és ne feledd---->Ami ma fáj, holnap erősebbé tesz!


Sok Sikert! Remélem adtam egy kis motivációt.

2013. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
az utsó válaszolónak: ezek a mondatok elég motiválóak :)) amúgy nálam úgy van, h nem akarom, nincs kedvem . de mivel bnömmel megyek ezért alapból is lemegyek kondizni még ha nincs kedvem. és ha már ott vagyok akkor ki is használom :) de viszont a kajálás nehezebben megy. néha túl eszem , vagy egészségtelen kaját eszem [ csoki, süti...stb.] :)
2013. aug. 21. 18:24
 16/16 anonim ***** válasza:

:) Örülök hogy motivál.

Az étkezéssel pedig, ha megkívánod a csokit vagy a Chipset akármilyen édességet akkor igyál egy pohár vizet, és vésd az eszedbe hogy ez a helyes út, nem az ha eszed a sok mocskot.

Vagy ha édesre vágysz, igyál egy pohár teát vagy limonádét.

Ez is csökkenti az édesség iránti vágyat.

Esetleg kapj be 1-2 szem kávé ízesítő bogyót :D

2013. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!