Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan motiváljátok magatokat,...

Hogyan motiváljátok magatokat, vagy mi motival, ha nincs kedved lemenni edzeni, vagy futni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen,hogy motiváció. Ez a sorsom és kész. Nincs választás. Csinálni kell, nincs pofázás.
2013. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Olyasmire gondolok amitől ideges leszek.
2013. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tükörbe nézek, látom, hogy sz@r vagyok, így megyek edzeni.:)
2013. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kennymc ***** válasza:
100%
Enyém is kicsit hasonlól, mint Montezé. Én tükörbe nézek, látom, hogy mások mennyivel jobbak :) Aztán végig pörgök edzésen.
2013. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kakao01 ***** válasza:
92%
nem tehetem meg, hogy ne menjek edzeni
2013. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 kakao01 ***** válasza:

Ezt sok oldalról meg lehet közelíteni például valakinek lehetősége sincs arra, hogy tudjon edzeni vagy mennyire akarsz a legjobbak között lenni vagy mennyire fontos a célod, mit akarsz elérni.

Ha lemész edzeni annyival jobb leszel másoktól mint akik elmennek inni bulizni vagy csak otthon űzik a semmittevést.

2013. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedvem, beállok a tükör elé és bemagyarázom magamnak, hogy király rambócsaj vagyok, és hogy senki nem bszakodhat velem. Aztán elhúzok edzeni :D
2013. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
és a kajálással hogy álltok? úgy értem, h beszélitek le magatokat a finomságokról?
2013. aug. 10. 20:45
 9/16 anonim ***** válasza:

Mit értesz pl. finomság alatt? Csokitól,gumicukortól,tortától egyenesen undorodom.

Amit nagyon szeretek,az a kávézacc,de nem a legegészségesebb.

2013. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem kell lebeszélnem magam. Én sosem értettem azokat, akik mondták, hogy mennyire nehezen fogják vissza, hogy csokit meg édességet meg ilyeneket egyenek. Nekem ez baromi könnyű. Vagy mások túloznak, vagy én vagyok könnyű eset, de ha én eldöntöm valamiről, hogy nem, akkor nem eszem meg, és még csak meg sem erőltetem magam.

Tipp: ne vegyél ilyeneket a boltban, és akkor otthon nem kívánod meg :)


Rambócsaj voltam :DDD

2013. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!