Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó lesz ez tömegnövelő étrendnek?

Jó lesz ez tömegnövelő étrendnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Izmosodni szeretnék egy kicsit, mert elég vékony vagyok, elkezdtem edzeni és nagyjából azóta mindennap ezeket eszem kérdés, hogy elég-e? (59 kg)


Reggelire 1-2 egész tojás + 3 tojásfehérje + 3 szelet teljes kiőrlésű/barna kenyér vagy kb 50-80g puffasztott rizs és paradicsom + csirkemell sonka


Ezután konzerv hal 100g a hal, 100g a szósz de azt mindig leöntöm róla...ezt is paradicsommal és barna kenyérrel vagy teljeskiőrlésű kenyérrel ( 2-3 szelt ) vagy 50-80 g puffasztott rizs


Azután megeszek egy óriás túrórudit (gondolom ezt ki kellene hagyni)


Majd eszem azt, amit épp hoz a futár csirkecomb/csirkemell/disznóhús/pulykamell és e mellé adnak rizst vagy főtt burgonyát...


Ezután edzem, utána megiszok egy fehérjeturmixot szőlőcukorral. rá kb 20 percre megismétlem a reggelit...


Lefekvés előtt pedig eszek kb 100-150 g félzsíros vagy sovány túrót...



Vélemények?



2013. aug. 4. 03:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyjából jók a a kaják, és még a rudi is belefér, ha nem vagy hízékony, persze az pont nem egy testépítő kaja, de ektomorfok ehetik. Reggel a sonka helyett lehetne normális hús. A sonka feldolgozott kaja, sok egyéb is belekerül, ami nekünk nem kell és drágábban is jössz ki, mint hússal. Nézd meg a sonka kilónkénti árát.


Nem elég, hogy leírod ezeket, ki kellene számolni, hogy megvan e 120g fehérje és 300g szénhidrát, ugyanis ez a lényeg, hogy kalória pluszban legyél és a fehérjemennyiség is mindig meglegyen. eEélkül nem fogsz izmosodni még jó kajákkal sem, mivel a mennyiség is számít.

2013. aug. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod!


A sinkát azért teszem bele a rántottába, hogy finomabb legyen, és azt írja, hogy 67% csirkemellet tartalmaz a sonka, van benne szójafehérje is (tudom ez nem valami jó minőségű fehérje).


Hát próbálok minél többet enni, de a fehérje bevitel az 100%, hogy megvan... inkább a szénhidrát a kérdéses.... és nehezen hízó típus vagyok.

2013. aug. 4. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!