Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlatok...

Milyen tömegnövelőt ajánlatok kezdő testépitőnek?

Figyelt kérdés
175 cm és 64 kg vagyok.Nem hizékony alkatú,inkább szálkás vagyok,kockahassal. :) Amiota edzek (7 honap) 4 kgt hiztam...de semmitse szedtem.

2013. júl. 29. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem válassz magasabb fehérjetartalmú tömegnövelőket. Edzés után azonnal kellene gyors fehérje is, tehát az nem a legjobb megoldás, ha alacsony fehérjetartalmú cukorbombákat iszol.

Szerintem ezek a jobbak: MHN gainer, Jumbo prof, volumass 35, Brutal gainer. De ha ezek neked drágák, akkor sem add alább egy hypermassnál, ha már Biotech. 


De még inkább vegyél egy jó tejsavóproteint és ahhoz tegyél edzés után 40-50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, vitargo-t, carbo x, carb-F, stb. 

Így reggel a zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint a zabpehelyhez, illetve bármikor napközben összetett szénhidrát menjen a proteinhez. Tömegnövelőt, illetve gyors szénhidrátot csak edzés után kellene alkalmazni, mivel csak itt van célja és értelme a cukrok bevitelének. Máskor nem kellene csesztetni az inzulinrendszert.

2013. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!