Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mien tömegnövelő cuccot...

Erikcr7 kérdése:

Mien tömegnövelő cuccot ajánlatok?

Figyelt kérdés
Hello 14 éves vagyok.61kg 3napot szoktam edzeni és 1 napot pihenek.Idáig Hiper Makx-ot szedtem.Mien tömeg növelőt ajánlotok?
2013. aug. 2. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt ne heti 6 napot edzél, hanem csak hármat, másrészt nem mien, hanem milyen.

Első az étrend, azt tedd rendbe.

Szerintem olyan tömegnövelőt vegyél amiben a fehérjetartalom több, mint 30%. Több ilyen is van, pl.: Pro nutrition gfx8, Volumass35, mhn gainer, brutal gainer, Jumbo prof.

Én most az MHN gainert ajánlom elég jó árban van.

2013. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pedig a 20.000,-Ft-os tömegnövelőből nem akarsz 15.000,-Ft-ot a márkanévért fizetni, hanem szívesebben vennél abból is tömegnövelőt, akkor írj nekem.
2013. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mhn gainer, 35% fehérjetartalommal, 4kg 10 ezer ft körül van. Az elég olcsó szerintem.:)
2013. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az tűrhető igen. Bár én tömegnövelőt sosem vennék. Én az összeállítás híve vagyok. Az a biztos. :)
2013. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is. Protein és külön ch. De azt mire elmagyrázom, az egy fél oldal és sokszor nem értik.
2013. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D :D Pontosan. Úgy ahogy írod. Meg mikor a proteint és a tömegnövelőt két egymástól nagyon távol álló dolognak élik meg.
2013. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!