Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a látványosabb?

Melyik a látványosabb?

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy a testalkatom ASZTÉNIKUS,vagy ECTOMORPH tehát magas vagyok és sovány. Nem tudok semmilyen módszerrel izmot szedni magamra sem semmilyen súlyt,bármivel próbálkozok, ezért szeretnék venni egy volumass 35 Proffot vagy egy zöld Jumbot,de nem tudom melyik látszana meg rajtam jobban, az lenne a cél hogy a külsőmön minnél jobban meglátszon mert azzal nem haladok..

2013. aug. 3. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

A legfontosabb:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Edzés után mehet nálad a jumbo, de a kaja is legyen rendben.

2013. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!