Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az lenne a problémám, hogy 8...

Az lenne a problémám, hogy 8 hónapja edzek, de még semmi sem látszik. Valaki tud olyan szert amitől gyorsan és látványosan lehet nőni?

Figyelt kérdés
21 éves, 165 cm magas és 55 kilós lány vagyok, és nagyon gizda. Ez lenne az utolsó reményen. Heti 5 nap, napi két órát edzek, de semmi. Senki nem veszi észre rajtam, hogy egyáltalán csináltam volna valamit. Súlyra sem változtam, a combjaim vastagsága sem változott, a fenekem nem lett kerekebb, pedig lábtológép 120 kiló, combfeszítő 4 hónap alatt 20 kilóról 70, és semmi (gugóltam, fargépet használtam, combhajítógépet, kitörés gyakorlatok..). Szedtem fehérjét, tömegnövelőt, bcaa-t. Ettem is mellette rendesen. Zsír sem rakódik le rajtam, mindegy mit mikor és mennyit eszek. Valaki segítsen!!!!!!!!!!!
2013. júl. 27. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én meg Lénárd Lajos testet szeretnék és sajnos nem sikerült több évtizedes edzéssel sem. A genetika nagy úr.:)
2013. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem pont olyat szeretnék csak kb olyan vastag combokat...ugyanolyan úgy sem lehet, de biztos van az a tabi, vagy akármi, amitől lehet nőni. genetikától függetlenül. mindegyik testépítő és fitnesz modell toll valamit. ők sem csak az étrendtől és az edzéstől néznek úgy ki ahogy. és én annak a szernek vagyok kíváncsi a nevére, amivel ezt el lehet érni.
2013. júl. 27. 22:06
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kox van, és igen, sajnos nyomják még a fitness modellek is, de mivel nem pátolom a cuccolást és már júli 1-től börtönbüntetés is kiszabható, így itt erről nem kapsz infót. Kérdezd az edződet.
2013. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szteroidra gondolsz

Írd be a google-be, hogy steroids, néZz képeket róla

De ez legyen az egyik utolsó dolog amihez nyúlni akarnál!

2013. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na, picinyem, pls írd le a teljes étrendedet, mindent, az edzéseid, a napi plusztevékenységeid és a stresszmennyiséget az életedben. Valahol meglesz a bibi, és rájövünk, ha megadod a kellő adatokat a méréshez.

Csodatabi nincsen, az sem úgy működik, ahogy hiszed. Se fogyásra, se hízásra.

2013. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. 2 hónapja elkezdtem edzeni meg tömegnövelő étrendet folytatok hogy hízzak valamit mert az én szervezetem sem tud mit kezdeni a zsírral sajnos. Hiába eszek egész nap csak pizzát , gyors kaját, szénhidrátos kajákat semmi. Most 2 hónapja naponta megeszek 1 kg rizst 2 v 3 felé elosztva + ezen kívül annyi kenyeret meg zsíros főtt kaját amennyit bírok és így is csak 2 kg jött fel rám. Mi ilyenek vagyunk, törődj bele.
2013. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!