Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az lenne a problémám, hogy 8...

Az lenne a problémám, hogy 8 hónapja edzek, de még semmi sem látszik. Valaki tud olyan szert amitől gyorsan és látványosan lehet nőni?

Figyelt kérdés
21 éves, 165 cm magas és 55 kilós lány vagyok, és nagyon gizda. Ez lenne az utolsó reményen. Heti 5 nap, napi két órát edzek, de semmi. Senki nem veszi észre rajtam, hogy egyáltalán csináltam volna valamit. Súlyra sem változtam, a combjaim vastagsága sem változott, a fenekem nem lett kerekebb, pedig lábtológép 120 kiló, combfeszítő 4 hónap alatt 20 kilóról 70, és semmi (gugóltam, fargépet használtam, combhajítógépet, kitörés gyakorlatok..). Szedtem fehérjét, tömegnövelőt, bcaa-t. Ettem is mellette rendesen. Zsír sem rakódik le rajtam, mindegy mit mikor és mennyit eszek. Valaki segítsen!!!!!!!!!!!
2013. júl. 27. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem Neked testképzavarod lehet.

Nem létezik, hogyha csak félig is betartod a fejlődéshez szükséges dolgokat, ne látszódjon 8 hónap alatt...

Nem mutatsz magadról képet? (nő vagyok)

Nagyon kíváncsi lennék!

2013. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
sajnos erről még nem érte meg képet csinálni. De személyi edzőkkel, testépítőkkel is beszéltem, és ők sem érették, pedig látták ,hogyan edzek...
2013. júl. 27. 21:40
 3/16 anonim ***** válasza:

Egyél többet. Ezen múlik a nagy része. Rendes tömegnövelő étrend kell és nem létezik, hogy nem tudsz fejlődni.

Szerek nem kellenek, max élelmi-szer.:)

Ja és pont nem kell heti 5 nap edzés ilyen anyagcserével, több pihenő nap legyen.

2013. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
pont az h sokat eszek...egész pizza későeste, minden ami cukros, fehér kenyér,stb.....végül is mindegy lenne. hogy zsírra vagy izomra csak lennének vastagabb combjaim, de semmi, ezért maradt az izomnövelése. csak hogy az sem megy. Már az edzők mondták azt, valamit szedjek, mert ők sem értik, h miért, de nem fejlődök semmit.
2013. júl. 27. 21:48
 5/16 anonim ***** válasza:
írtam, kevesebb edzési nap kell és még több kaja. A napi egész bevitel számít, nem az, hogy este eszel éppen egy pizzát.
2013. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
így is hányásig eszem magam mindig...több nem megy
2013. júl. 27. 21:53
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi, a genetika azért behatárol, de olyat még nem láttam, hogy valaki totál nem fejlődik.
2013. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Aha, csak nem biztos, hogy jó kajákkal tömöd magad tele. A pizza pont nem jó kaja.

Az is lehet, hogy észre sem veszed, és nem szabályosan hajtod végre a gyakorlatokat. Edző látta, hogy dolgozol? És figyeli azóta is?

2013. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

pedig ez a gyászos helyzet...legalább ilyen combokat és feneket szeretnék...

szerintem nem elérhetetlen csak nekem kellen valami kis segítség.


[link]


[link]


[link]

2013. júl. 27. 21:59
 10/16 A kérdező kommentje:
persze edző segít, elejétől edző segítségével csinálom....sokan meg is jegyezték, hogy milyen szépen és szabályosan csinálom a gyakorlatokat...
2013. júl. 27. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!