Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelésnél lehet zsírt...

Tömegelésnél lehet zsírt veszteni? ( na várj, mindjárt elmagyarázom ;) )

Figyelt kérdés
Tömegelő étrenden vagyok ( 2 g fehérje 4,5 g ch). Tudom, hogy a szálkásításhoz diéta kell, diétához meg kalória minusz, de ha én ugye tomegelo etrend mellett heti 3x 4x aerobozok 60 percet (aerobnál ugye zsír hasznosul energiaforrásként) akkor fogyhatok zsírból ilyen étrend mellett? Izomnövekedést befolyásolná?
2013. júl. 25. 23:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy gondoltam, hogy tömegelek, zsír nem nő ( esetleg nagyon nagyon kicsit), és ha minden aerobnál elégetnék kicsit, nem sokat, de többet mint feljönne, így lehet szálkásodni?
2013. júl. 25. 23:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Hiába aerobozol, ha mégis kalória pluszban maradsz. Akkor nem fogysz. Ha meg a sok aerobbal kalória mínuszban leszel, akkor nem építesz izmot. Nem megy egyszerre, hiába szeretné mindenki.:)
2013. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy tudsz tömeget növelni, hogy csak minimális zsír menjen rád, de jelentős,izom, akkor már egy nagyobb testtömeghez fog tartozni az a zsírmennyiség, tehát elvileg a RELATÍV zsírszázalék kisebb lesz. De nem zsírvesztés miatt. De ne reménykedj, csak az extrém ektomorfok tudnak kis vagy majdnem nulla zsírral tömegelni. Naturálban!

Mert cuccal lehet izmosodni diétával is.

2013. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem
2013. júl. 25. 23:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, semmi pénzért nem koxolnék. Akkor marad a diéta gondolom. Amúgy én endo mezo között vagyok valahol, nekem nem is lehetséges tiszta izomtömeget felszedni?
2013. júl. 25. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem is ajánlom a kokszot senkinek, nem is ezért írtam, csak megelőztem azokat, akik utánam beírnák, hogy cuccal lehet.:)

Endo-mezoként lehetetlen, hogy zsírmentesen izmosodj, de ezt majd úgyis látni fogod. De nem értem minek parázol ezen? Jön zsír és akkor mi van? Majd leadod szálkásításkor. :)

2013. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!