Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeles vallak eleresehez...

Szeles vallak eleresehez ennyi eleg lesz?

Figyelt kérdés
Arnold nyomas oldalemeles allva es tomegnovelo etrendel sikerulhet szelesiteni?vagy nem jok ezek a gyakorlatok? kell mas gyakorlatokat vegeznek hogy meglegyen?
2013. júl. 23. 20:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja, meg vagy 50kg vasággyal kisgyerek. Menjél szántani ferike, ne itt okoskodj.
2013. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
lehet igazat mond ferike egyik haveromnak rohadt nagy bicepsze van es csak 15 eves csak dolgozott es evet naturba szedte fel alkarja is rohadt nagy tricepsze meg semmi ...hat szerintem van ott genetika
2013. júl. 25. 12:56
 13/14 FerencViktor66 válasza:
igaz a genetika is beleszamit de :) szerintem ha sokat fogsz dolgozni :) akkor izmos leszel :) és Montez miért nem mhiszed el hogy izmos vok :/ pedig ténleg az vok csak nem vok 60 kg az a baj ? meg az hogy nem fogom át álitani magyara a nyelvet alig tudok írni magyart gépen
2013. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem a legjobb, ha kézen állásba fekvőket csinalsz. Nekem az nagyon bejött és nagyon szép és erős vállát lehet kreálni vele. (Fegyencedzés) :)
2014. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!