Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen boxzsákot ajánlotok...

Milyen boxzsákot ajánlotok otthonra?

Figyelt kérdés

Járok box edzésre viszont az csak heti 3szor van mellette szeretném az ütéseket gyakorolni itthon milyen paraméterekkel rendelkezzen, esetleg márka. 15/f 165 cm 78 kg. nagy része izom. Edzésen a nagyobb zsákokat szoktam ütni de nem tudom annak a paramétereit. Esetleg árban olyan 10 ezer felé nem szeretnék menni, minél kevesebb annál jobb, nem kell profi cucc csak a célnak megfeleljen.

Jah meg lehetőleg gyárilag legyen tömött de ha valaki jobban tudja vagy mond valami jó tanácsot a megtömésére annak is örülök :)


2013. júl. 20. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem boxolok (kung-fu) de mi úgy oldottuk meg, hogy lebetonoztunk egy fa rudat, körbetekertük szabászati hulladékkal(bármi jó) és kész! Ezt még rúgni is lehet, olyan magas, amilyent akarsz és nagyon olcsó. Ha ez nem megfelelő, akkor 10k alatt nem hiszem hogy kapsz normálisat
2013. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem nekem az nem lenne a legjobb amúgy 10 körül találtam zsákokat nem az a gond csak a paramétereket nem tudom, hogy most megveszem ezt és rájövök 2 nap után, hogy túl nehéz meg nagy és nem megyek vele semmire.
2013. júl. 20. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
A testsúlyod nagyjából fele legyen a súlya,a te esetedben ez egy 40 kilós zsák.Ha ennél kevesebb a súlya,akkor ki fog lengeni a pic/sába és nem lehet vele normálisan edzeni,csak ha fogja valaki.Ha csak ütöd,akkor nem kell a hosszított változatot venned,jó a hagyományos zsák.
2013. júl. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!