Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen módszereket ajánlotok...

Hancock22 kérdése:

Milyen módszereket ajánlotok a gyúrásra?

Figyelt kérdés
15 vagyok és nem vagyok valami erős és szeretnék gyúrni.Van 2 kis 4 kg-os súlyzóm de még majd szerzek.Tudnátok tanácsokat adni?Előre is köszönöm!

2013. júl. 19. 11:38
1 2
 11/18 poiu ***** válasza:
Ne csinálj napi 100-at pici súllyal. Ez csak állólépességet javít, izomtömeget nem növel.
2013. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kb mekkora súlyt emeljek?Mert akkor szerzek súlyzó készletet.
2013. júl. 23. 12:23
 13/18 anonim válasza:
hátha kis súllyal nyomsz sokat erőt növel izmokat nem annyira ha nagy súllyal nyomsz keveset akkor jobban nő az izomtömeg de nem lesz olyan erős izom mint a kis hsúlyos
2013. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kecske János, te nem vagy valami okos :)

Tehát: Nagy súllyal 8-10 ismétlés erőt és izmot növel

Kis súllyal sok ismétlés kitartást

2013. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!De úgy döntöttem nem súlyzózással fogok edzeni.Elkezdtem olvasni a fegyencedzés című könyvet, és abban írták a saját testsúllyal való edzést,amivel sokkal nagyobb erőt lehet elérni.És büszkébb lennék az úgy elért erőmre mint a súlyzóval elértre.Köszönöm az összes válasz adójának!
2013. júl. 23. 19:36
 16/18 anonim válasza:
először is nagyjából ugyanazt mondom másodszor az a különbség a kettő között, hogy nagy súllyal azokat a nagy duzzadó izmokat szerezni kicsivel meg inkább az izmok minősége javul nehéz így szövegben megértetnem magam ha szóban tudnám magyarázni jobban megértenéd a mondandóm
2013. júl. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor is hülyeség amit mondasz :) Írj montez-nek ő majd elmondja, hogy hogy van
2013. júl. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ember tudom, hogy hogy van sőt mi több kb. ugyanazt mondom mint te
2013. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!