Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetne így izmosodni?

Lehetne így izmosodni?

Figyelt kérdés

Most egy hónapja edzek, megvan az étrend is, edzés napokon 2 adag Mass20-t iszom adagonként még plusz 5g kreatinnal, pihenőnapokon is egyet. (Most biztos sokan húzzátok a szátokat, de nekem használt a Mass20...:) )

Híztam kb 2,5 kilót, aminek nagyon örülök mert nagyon vékony vagyok...és nehezen hízó alkat, és még egy hónapig így szeretném csinálni. De! Arra gondoltam, hogy ha a következő hónap is letelik, akkor az addigra remélhetően kb 5-6 kiló pluszt whey fehérjével (természetesen kondi és étrend mellett) próbálnám izommá alakítani. Egy barátom is így csinálta és neki bejött! :) Mit gondoltok a dologról? Először "hízlalás" aztán "izmosítás".

Előre is köszönöm a véleményeket! :)



#Whey Protein #whey fehérje
2013. júl. 17. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát úgy kéne tömeget növelned, hogy minimális zsír kerüljön rád, azaz minőségi tömegnövelést kell csinálnod.

Ha sokat felszedsz, nehéz lesz leszálkásítani utána.

2013. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit értesz a minőségi tömegnövelés alatt? Mit kéne szednem?
2013. júl. 17. 16:54
 3/8 anonim ***** válasza:

lehetőleg ,kevés zsir rakódjon rád

zsirból izom átalaktás, nem létezik

2013. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bárki is mondta neked, hogy a zsírt át tudod alakítani izommá, javaslom, hogy minél előbb szakíts meg vele bárminemű kapcsolatot, az a személy ugyanis vagy nagyon hülye, vagy hazudott. Ilyen folyamat nem létezik.
2013. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És az sem igaz, hogy tömegelés után könnyebb a szálkásítás?

De egy barátomnak így sikerült...O.o

2013. júl. 18. 14:24
 6/8 E.T. a földönkívüli válasza:
Minél több izom van rajtad, annál könnyebb a szálkásítás.
2013. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de ha tömegnövelőzök akkor is elvilege izom jön fe nem...? meg ugye valószínűleg zsír is.
2013. júl. 18. 15:46
 8/8 E.T. a földönkívüli válasza:
Ha ügyes vagy, akkor igen :)
2013. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!