Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés 15 éves fiúnak? (...

Edzés 15 éves fiúnak? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

15-éves vagyok, egy kicsit alacsony és van egy kis pocakom.

Megszeretnék változni nyáron, amennyire csak tudok.

Naponta futok 4km-t, úszok 2km-t, ettől valószínűleg lesz egy jobb alkatom, de karra nem leszek sokkal izmosabb( max az úszástól egy kicist), az lenne a kérdésem hogy mit javasoltok, mit csináljak meg minden nap, hogy 2 hónap múlva látszon az eredménye, szinte bármire hajlandó lennék.

Várom a tanácsokat, akár privátba is.


2013. júl. 11. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden nap? Vicces emberek járnak ide. Nézz csak utána, hogy mi lesz ha minden nap edzel! Egy szellemi és fizikai ronccsá teszed magad pár hónap alatt. Keress egy edzéstervet, és ha csinálod 1 év múlva nyár végén majd látszik változás.
2013. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért tenném?

Több mint egy hónapja csinálom, sokkal jobb a közérzetem, fizikailag jobban érzem magam, máskor akkor írj ha rendes tanácsot tudsz adni, és nem csak leszólni.

2013. júl. 11. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak. Nem lehet minden nap edzeni.

Heti 3x érdemesebb.

Olvasgass még egy kicsit.

2013. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"máskor akkor írj ha rendes tanácsot tudsz adni, és nem csak leszólni." Hát ha ez nem tanács volt, akkor nem tudom, hogy mi.
2013. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!