Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó edzés terv?...

Szerintetek jó edzés terv? 1Nap: Mell 2Nap: Hát 3Nap: Kar 4Nap: Mell 2 nap pihi ez igy jó?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 23:56
1 2 3
 1/23 dirtboy ***** válasza:
100%

2 mell 0 láb 0 váll

ülj le egyes

2013. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Láb ra nem csinálok

Se hasra De Váll ra mikor kar akor csinálok

2013. júl. 9. 23:58
 3/23 anonim ***** válasza:

Mellből is elég egy héten egyszer szétbombázni.

Combot heti egyszer, vádlit 2szer, hasat 2 szer iktass be.

2013. júl. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Lábat nem akarok mert régen fociztam és ez nekem igy jó has most nem csak a felső testetem és ezért mondom hogy szerintetek jó lesz ez az edzés terv?
2013. júl. 10. 01:05
 5/23 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem jó. Az pedig elég népszerű ám annál gyengébb kifogás a lábedzés mellőzésére, hogy focizol/fociztál.
2013. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Minek a lább lábban elég izmos erős meg vagyok velle elégedve inkább a fölső testtemere akkarom vini a hangsulyt bicepsz,tricepsz,váll hányszor ? 1 heten hanyszor ?
2013. júl. 10. 11:35
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha lábadat is edzed akkor a felső tested is gyorsabban fejlődik(már jól hangzik ugye.?)De ha nem hiszel nekem olvass utána :).
2013. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
De ne rögtön a Sárga Kapszulával kezdje, hanem a helyesírási kéziszótárral, mert katasztrófa.
2013. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Kitalálom, külföldi vagy. Románia?:) (nem szívatásból)

És légyszíves máskor egymás alá írd le a napokat, ne csak úgy odahányd egy sorba.

A lábedzésről: A test fent szeretné tartani az alsó-és felsőtest között az egyensúlyt, ha nem fejleszted az egyiket, a másik rovására fog menni. Ráadásul egy jó guggolás súllyal nagyon megnöveli a tesztoszteron szintet, amitől megint csak megy a tömeg a felsőtestre. Hogyha csak egy gyenge strandfazont szeretnél elérni, hagyd a lábazást, de ha igazán kemény szeretnél lenni, akkor bizony guggolni KELL!

Mell elég egyszer. És igazodj inkább a hét napjaihoz:

Hétfő: Mell-kar

Kedd: pihi

Szerda: hát

Csütörtök: pihi

Péntek: láb-Váll

A hátat vagy csapd hozzá a mellhez, vagy maradjon ki közöttük pihenőnap. Ugyanez a helyet a vállal, vagy a mell előtt leedzed, vagy a hét másik végére teszed. Vagy rakhatsz be:

Hát-váll

Hát-tricepsz/bicepsz

Váll-mell

bicepsz/tricepsz-mell napokat. Ami neked jobban bejön, lényeg hogy heti 1x edz egy testrészre, kivéve has, vádli, alkar, ezek elbírnak több edzést is. Megkérdezhetem hogy teremben edzel?

2013. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
reggen fociztam minden nap csak mi ota eszt csinálom abba hagytam mert szerintem ha szaladok a felesles le megy rolam mert sovany vagyok es nekem zsirs is johet meg izmos is egy szere és igy gyorsaban nagyob lesszek akor most focizak vagy ne ??
2013. júl. 10. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!