Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gondot okoz ha egy 12 éves...

Gondot okoz ha egy 12 éves gyerek gyúrni kezd?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ne, tesz e rosszat az izuleteknek ha valaki 12 evesen ( most multa, el egy hete) edzeni kezd

Nem konditeremben hanem a fegyencedzés című konyvvel. Itt azt irjak h naon jot tesz az izuleteknek



2013. júl. 8. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt aláírom! Én is a fegyencedzést csinálom, és ha szépen elkezdi a legelejéről csinálni akkor nem lesz gond! Tényleg jót tesz az izületeknek is!
2013. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
67%
Persze hogy gondot okoz 12 évesen ha nagyon megeröltető testmozgást végez az későbbi fejlődésére rosszul fog kihatni . Megtörténhet hogy már 15-16 éves korában elkezdenek majd gyengülni , fájni izmai , ízületei
2013. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kerem az irjon kommentet aki tudja mien az a fegyencedzees
2013. júl. 8. 13:59
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Az ember arra lett teremtve, hogy mozogjon.

Egy 12 éves gyerek is arra van teremtve, hogy mozogjon, a fegyencedzés erre tökéletes. MEgerősíti az ízületeket, növeli a kitartást, jót tesz a szívnek, semmit sem tud túlerőltetni vele. Érdemes együtt csinálni vele az edzést, vagy figyelni, mert egy fekvőtámaszt is el lehet rontani, plusz jobban lehet motiválni. Nem lesz irdatlan izomzata tőle, de egy szép tónusos izomzat kialakítható vele megfelelő táplálkozással.

2013. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha fegyencedzést végzel akkor nem gyúrsz!!! OMG!

Elsősorban a helyesírási szótárt ajánlom.

kérdésre válaszolva: Nem.

2013. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. júl. 8. 14:39
 7/10 anonim válasza:
100%

saját testúlyal való edzés mért lenne káros?

Nézd meg a rómaiakat spártaiakat. fiatal koruktól kemény fizikai terhelést kaptak főleg a spártaik hasonlitótak bruce lee-re izomban

2013. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját testsúlyos gyakorlattól nem lesz bajod, ha jól csinálod! Mondd meg a szüleidnek, hogy te most ezt csinálod(szerintem értékelni fogják) és nézzék meg, nem-e rontasz el valamit. Könyvet alaposan olvasd el, aztán mehet! :)
2013. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Villácska ***** válasza:
100%
Én is hasonló korosztályban kezdtem. Mára elég durván nézek ki :D Igazából figyelj oda a nyújtásra és a bemelegítésre (amit én elrontottam) hogy ne tapadjanak le az izmaid. Nekem letapadtak és ropog miatta a könyököm.
2013. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

"Persze hogy gondot okoz 12 évesen ha nagyon megeröltető testmozgást végez az későbbi fejlődésére rosszul fog kihatni"


Amikor én 12 éves voltam (több mint 10 éve) minden korombeli srác rendszeresen lejárt focizni a pályára. A te logikád alapján ma már kb. tolószékben kéne élniük de nem, ÉN vagyok az akinek ízületi problémái vannak mert ÉN nem sportoltam semmit soha. (Csak hogy tudd mekkora hülyeséget osztottál meg velünk az előbb)

Plusz:


http://www.youtube.com/watch?v=kqevzPX50MY&sns=fb&hd=1


Szóval ülj le fiam, egyes.

2013. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!