Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 12-éves 77kilós (már nem...

Wdasdfadsf kérdése:

12-éves 77kilós (már nem tudom de lehet még annyi vagyok) 178cm-méteres gyerek vagyok! Szeretnék magamrol kicsit átdolgozni a zsirt izommá! Kérlek adjatok tippeket hogy mivel kezdjem ha mindenhová ahová lehet izmot rakni mikkel kezdjem és stb.. F?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 16:20
 1/3 Dogmatix91 ***** válasza:
Ha zsírból tudsz izmot csinálni akkor szólj, gyorsan levédetem a módszert és mocskosul gazdag leszek. 12 évesen ilyen méretekkel menj kosarazni vagy amerikai focizni.
2013. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

*178 cm-es


én is kb olyan magas vagyok mint te, és egy évvel időseeb, de én 58 kg vagyok kábé... nem járok rendszeresen konditerembe, csak ritkán és akkor is max hasizom meg bicikli meg futás, de ilyen nagy súlyokat nem szokatm emelgetni soha...

viszont heti 5 fociedzésre járok amihe hozzátrtozik kettő futóedzés is, szóval én elég rendszeresen sporotlok...

szerintem mindenképpen sportolj valamit, mert ha még a génjeid olyanok is, mindenképpen izmosabb és szálkásabb leszel.. (főleg a vízi sportoktól: úszás, vízilabda)

ráadásul időtöltésnek is nagyon jó... remélem tudtam segíteni :)

2013. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen korban nem hiszem, hogy érdemes gyúrni még, de amugy első válaszolonak igaza van nem lehet megcsinálni.
2013. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!