Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kattog a lapockáimnál nagyon,...

Kattog a lapockáimnál nagyon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig elég mozgás szegény életmódot folytattam ,(nagyon sokat ültem) de mostanában elkezdtem edzeni, de nagyon kattog az egész lapockám körül, még akkor is ha csak bemelegítek, és nem emelek semmit. Mitől lehet?:(

2013. júl. 3. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
attól, hogy csernobilban születtél
2013. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 f, közben rájöttem arra hogy lehet azért kattog mert elfekszem, mivel oldalt szoktam feküdni,ez lehetséges?
2013. júl. 5. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemvalószínű. Izületi problémád van, valószínűleg a súlyzós edzéstől, mindig jól melegíts be és inkább dolgozz magasabb ismétléssel. Egy izületvédő sem ártana.
2013. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
közben elmentem orvoshoz, azt mondta hogy annyi az egész hogy keveset mozgok, és sokat ülök ebből adódóan becsomósodott valamilyen izmom. +azt is mondta hogy lapockánál nincsen izület
2013. aug. 4. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!