Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől "fáj", illetve kattog a...

Mitől "fáj", illetve kattog a csuklóm?

Figyelt kérdés

MMA-zok és egyik állóedzésen szétment a csuklóm. Nem közvetlen edzés után/közben jött ki hanem estefele mikor már otthon voltam. Másnap mikor megnéztem mi van vele ha mozgattam 1-2 irányba feszült (nem is ez a baj mert nem "maradandó") és ha az alkar egyenesen marad és mozgatom a csuklóm kattan egyet a végén. Nagyon idegesítő továbbá nem szeretném hogy emiatt elkopjon a csuklóm ami nekem nagyon kell a sportom miatt vagy bármi komolyabb legyen belőle. Ha emelek egy kis súlyt és egyenesen próbálom tartani fáj a singcsont végénél a csuklónál. (nem teljesen érzem de mintha itt kattogna)..


-Mi lehet ez?

-Mit tudok ellene tenni?

-Mennyi idő a gyógyulása és mire figyeljek?

-Mennyire terhelhető amíg nem teljesen egészséges?

-Milyen orvosnál lehet megvizsgáltatni? (többen is mondták hogy feltétlen menjek el és röntgeneztessem meg.


15/f



2013. jan. 9. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ínhüvelygyuszi. Reumatológus többet tud mondani. Röntgenre ős el fog küldeni, de ha az, amire gondolok, csuklórögzítőt ír majd fel neked. Valószínű, hogy néhány hétig jobb lesz, ha leállsz az edzéssel. Tudom, nehéz, mert az ember azt hiszi, hogy ő vasból van, és mindent kibír. Valójában azonban akármit teszel a tested ellen, egyszer (amikor talán már rég el is felejtetted) könyörtelenül benyújtja a számlát.
2013. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!