Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hete fáj a csuklóm. Lüktető...

2 hete fáj a csuklóm. Lüktető fájdalmat érzek benne, illetve hajlítgatni nem bírom. Ezzel milyen orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés

Érzek benne egy gömb alakú valamit. Gondolom kézsebészet lenne a legjobb, de az lehetetlen időpontokban rendel...:(

Jó a sima sebészet is? Egyébként van ötletetek hogy ez mi lehet és mit fognak vele csinálni?


2012. dec. 9. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Hohó, welcome to my world.

Háziorvos, továbbküld majd ortopédiára, majd ők a sebészetre. Négy évig küzdöttem vele. Ínhüvelygulladásnak illetve ganglionnak nézz utána.

2012. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor már egyszerűbb rögtön ortopédiára vagy sebészetre menni, nem? Úgysem kell beutaló. Egy ostoba gyerekorvoshoz járok, aki úgyis csak azt mondaná, hogy kenjem Voltarennel...

Rákerestem, ugyanilyen nekem is.

2012. dec. 9. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, nálam kellett beutaló (egyébként én is ostoba gyerekorvostól mentem...). És én is Voltarennel kezdtem, de a Földön nincs olyan módszer, amit ki ne próbáltam volna. Gipszelték is két hétre, de akár színes filccel is kidekorálhattak volna, annyira használt. A műtétet végző orvos azt mondta, kb. 5% esély van a gyógyulásra (mit ne mondjak, minimális), tehát gondoljam meg, mert 95%-ban kiújul. Én kértem a műtétet, mert a fájdalom már elviselhetetlen volt. A csomó egy pár év után visszajött, de a fájdalom elenyésző azóta. Sokáig tünetmentes volt, néha fáj még, de istenes a korábbihoz képest.
2012. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy leírtad a tapasztalatodat. Voltarennel én is kenegetem, nem sokat ér.

Ja egyébként most nézem, az ortopédiára ide is kell beutaló, csak a sebészetre nem. A jövőhét folyamán körbelátogatok mindenkit.

2012. dec. 9. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Egy ostoba gyerekorvoshoz járok,"


Kedves nagyképű kérdező!

Te, a Te tudásoddal, és betegségeddel már odamehetsz ahova akarsz. Próbálkozz a Barnard professzorral. Ő lenne a neked megfelelő szint . Természetesen neked házhoz is jön, Amerikából. Írjál neki, hogy gömböt érzel...

2012. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekesség: velem egyidőben műtötték ugyanezzel egy osztálytársamat. Őt ambulánsan, helyi érzéstelenítéssel, engem altatásban. Egyikünket sem kérdeztek, hogy hogy szeretnénk, mindkettőnknek a saját dokija döntött úgy, ahogy. Háááát.... Ő horrorként élte meg az egészet, csak fel kellett tennie maga mellé egy asztalkára a kezét, ott műtötték, kampókkal húzták szét a bőrt stb. Nem akarlak rémisztgetni, ne haragudj. Engem altattak, igaz, vele járt a kellemetlenség, hogy előző nap befeküdni, másnap műtét, harmadnap hazamenni, őt viszont reggel megműtötték, délután otthon volt, mégis inkább újra az enyémet választanám.
2012. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyennel engem a Rheumára küldött a háziorvos, oda is kell beutaló, ott kaptam rá kezelést.
2012. dec. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

22:41

Nyilván, én vagyok a hülye.. biztos akkor is én voltam a hülye, amikor vakbélgyulladásom volt, és hazaküldött annyival, hogy biztosan peteérésem van.. Aláírom, hogy okos, tanult ember, de magasról tesz arra, hogy mi a tényleges problémánk.


A többieknek köszönöm.

2012. dec. 10. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!