Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kéne vennem a szálkásításhoz?

Mit kéne vennem a szálkásításhoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kicsit szálkásítani. 100% Whey Protein Professionalra gondoltam hogy veszek 3 kg-t.Tudom hogy az étrenden is nagyon sok minden számít. Sajnos most fél évig nem is voltam lenn edzeni, de újra elszeretném kezdeni.

Mit tanácsoltok?? milyen táplálék kiegészítőt lenne érdemes szednem??



2013. jún. 28. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sokáig nem voltál, akkor nem inkább tömegelned kéne először?
2013. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sport79 válasza:
Szerintem a szálkásításhoz egy jó BCAA-t is kellene szedned(gátolja az izombomlást) ,mellé persze meg fehérjét,minimum 70% fehérje tartalmút.Az adagonkénti 5 g szénhidrát még beleférhet .
2013. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt az izombomlást nagyon túlgondoljátok, 7. hónapja tartom a szálkásító étrendemet, 1g*testsúly szénhidrát, 1-1.5g*testsúly fehérje(mert erre van pénzem) és az izomveszteségem valahol a 0 és a minimális között van...

nem kell venned semmit, csak átgondolt szálkásító diétára van szükséged...

2013. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként igen.
2013. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 poiu ***** válasza:
Semmit. Talán kreatint, nem a szálkásításhoz, hanem hogy újra belelendülj. Az étrend nem "is", az étrend a lényeg.
2013. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erőt magadon.
2013. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!