Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Soványból vagy kövérből lehet...

Soványból vagy kövérből lehet könnyebben izmost varázsolni?

Figyelt kérdés
tehát mondjuk egy 60 kilós soványkából vagy egy 130 kilós nagyhasú emberből lehet egy jól kinéző, látványos izomzattal ellátott mondjuk 95 kilós (csak, hogy középen legyen:) muksót csinálni? Gondolom a módszer teljesen más lenne.
2013. jún. 25. 10:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Te melyikbe tartozol ?
2013. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
utóbbi (legalábbis közel)
2013. jún. 27. 12:46
 13/16 anonim ***** válasza:

Könyörgöm ne írjatok ilyen marhaságot: "

de a legtöbb 130 kg os ember, már alapjáraton rendelkezik jókora izomzattal, tehát sok esetben neki "csak" le kell szálkásítania, míg egy kákabelünek izomtömeget kell növesztenie." Én kákabélű vagyok ezek szerint, de kérdem az izom tud járás közben rengeni az emberen? Mert 10 esetből minimum 8-nál azt látom a kövér embereknél.

2013. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 denis668 válasza:
35%
Kövérböl sokkal könnyeb , én is kövér voltam , és 9 hónap alatt sikerült magamat eléggé kigyúrnom porok nélkül,míg a haverjaim ugyanakkorák maradtak,nemlátszódnak annyira az izmaik mind nekem, és még proteineket is szedtek mellé.... képet is tudok küldeni :) (106kilóról 90re mentem le) sokkal könnyeb áttalakítani,mint építeni :P
2014. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
kérlek írj a zsír átalakításáról egy könyvet, milliomos is leszel, és Nobel díjat is kapsz...
2014. nov. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%
ráadásul rettenetes izomnövekedés mehetett végbe rajtad, ha 16kg eltűnt közben rólad...
2014. nov. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!