Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Soványból vagy kövérből lehet...

Soványból vagy kövérből lehet könnyebben izmost varázsolni?

Figyelt kérdés
tehát mondjuk egy 60 kilós soványkából vagy egy 130 kilós nagyhasú emberből lehet egy jól kinéző, látványos izomzattal ellátott mondjuk 95 kilós (csak, hogy középen legyen:) muksót csinálni? Gondolom a módszer teljesen más lenne.
2013. jún. 25. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vékonyabb emberen hamarébb meglátszódna, és könnyebb is !
2013. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
A vékonynak nem kell előtte leszálkásítania, míg egy 130 kilósnak előtte is le kell.
2013. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
de a legtöbb 130 kg os ember, már alapjáraton rendelkezik jókora izomzattal, tehát sok esetben neki "csak" le kell szálkásítania, míg egy kákabelünek izomtömeget kell növesztenie.
2013. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
130 kilósból. A 60 kilós azért 60 kiló, mert alig van rajta izom, nem kapta meg az elegendő tápanyagot eddig, míg a kövér emberkén zsír lehet hogy sok van, de alatta ott van az izom is.
2013. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem szükség szerű, hogy a 130 kilós izmos legyen. Lehet egész nap otthon döglik. Max a lábán van egy kis plusz izom, hogy a terhet elbírja, de egy hosszú diéta alatt az is csökkenni fog.

A kákabelűnek csak zabálni kell és edzeni, ízületi gondjai se lesznek, ha ésszel csinálja, ellenben a kövérnek van rá esélye.

Valamint a sovány, ha extrém ektomorf akkor olyan szerencsés helyezetben van, hogy végig szálkás kinézete lesz, tehát mindig jól fog kinézni. A 130 kilós meg hosszú évek alatt csinálhat a halom szarkupacból kisebb szart.

2013. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

a soványból.

neki elég edzenie és degeszre enni magát.

a daginak meg kell tanulnia táplálkoznia is az edzés mellett,ami sokkal keményebb meló,főleg egy daginak,mint az edzés.

2013. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
a soványnak is meg kell tanulnia táplálkoznia, mivel azért sovány, mert nyilvánvalóan nem tud... Amúgy mindenki magából indul ki, októberben ráálltam egy mérlegre, és megdöbbenve vettem tudomásul, hogy kiakasztottam, majd otthon a mázsán megszakértettük, hogy 125kg vagyok... Ez akkora löketet adott, hogy elolvastam néhány könyvet a táplálkozásról, majd a tanultakat egyből gyakorlatba ültettem. ma reggel 93.4kg voltam, amúgy 125kg al is meg tudtam csinálni 10-12 fekvőtámaszt, mostanra már 50et is, a hájam alól pedig brutálisan "szép" izomzat kezd kirajzolódni. A csajok is teljesen máshogy néznek rám mint eddig, nagyon élvezem:)
2013. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
60%

kicsit nagy a különbség a 60 és a 130 kilós között:)

de ha azt nézzük, hogy miből könnyebb izmosat faragni, egy alap, minimális izomzattal rendelkezőből, vagy egy ugyanilyen ember, akin van még plusz 20 kiló mondjuk, egyértelmű, hogy az első, hiszen a duciról előbb a zsírt kell lepucolni, utána indul az izomépítés, míg a másikra lehet egyből pakolni.

2013. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7#

Gratulálok !

2013. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát nem egyértelmű a válaszok, ahogy látom:)
2013. jún. 26. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!