Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem baj ha egyszerre túl sok...

Nem baj ha egyszerre túl sok fehérjét viszek be? (lent)

Figyelt kérdés

Gyakran van, hogy egész nap nem vagyok otthon, de amíg nem megyek el, addig próbálok minél többet enni, de a fehérjével bajban vagyok.


Ha itthon vagyok még be tudom vinni kb. a felét a napi szükségletemnek, de ha hazajövök, akkor egyszerre még 50-60g-ot meg kell ennem egyhelyben, hogy meglegyen a minimál.

Baj ha nem 20-30-at eszek meg egyszerre, hanem ennek a kétszeresét? Nem úgy fog hasznosulni, ahogy kéne? Nem tudná az összeset feldolgozni a szervezetem?



2013. jún. 13. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerre 30g-ot tud beépíteni a szervezeted, a többi távozik alul.
2013. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak, hogy oldjam meg hogy normálisan el tudjam osztani? :(
2013. jún. 13. 10:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Oszd el a kajádat napi 5-6 alkalomra. Vigyél melóba, vagy suliba nem tudom hova jársz.
2013. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A gond az, hogy nem tudok a munkahelyen enni, mert csak 4 óránként mehetek ki, de úgy is csak 5-10 percem van enni, ennyi idő alatt nem tudok rendesen enni, csak valami kis falatot bekapni gyorsan.

Köszi a segítséget egyébként. :)

2013. jún. 13. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Inni szabad? Akkor igyál turmixot.
2013. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
rántott csirkemelles szendvicset bedobod szünetben az jó lenne.
2013. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az egyik az, hogy így is turmixból pótlom a felét, többet pedig úgy tudom, nem szabad.

Nincs hűtőszekrény, ahová be tudnám tenni. Nem lesz baja a húsnak, ha 5-6 órát áll szobahőn(vagy melegebben)?

2013. jún. 13. 11:16
 8/10 anonim ***** válasza:
nem lesz, nekem a fiókban volt tegnap is 3 szenya. 9-13-16h -kor ettem meg suttyomban, mert a főnök buhog ha bent eszünk. Semmi baja sem lesz!
2013. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 poiu ***** válasza:
A sült húsok sokáig elállnak. Ne félj egy kis zsírtól, lassítja az emésztést, egyenletesebb lesz a felszívódás.
2013. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom megoldani valahogy :)
2013. jún. 13. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!