Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A táplálékkiegészítőknek van...

A táplálékkiegészítőknek van valami rossz hatásuk?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Némelyik elég drága. Amúgy ezek csak tápanyagok lényegében, ugyanúgy hatnak, mintha úgy vinnéd be őket a szervezetedbe, hogy nem az van rájuk írva, hogy táplálékkiegészítő. A kilós kristálycukor sem az, mégse annyira jó, ha kanállal zabolod. Magyarul azt kéne megérteni a népnek, hogy a tápkiegnek nincs csoda hatása se negatív, se pozitív értelemben.


Off: én ma véletlenül ettem egy felvágottféleséget, amiben glükóz és tejcukor is volt Oo

2013. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

Egyszer vért fogok folyatni a párizsiba.. el fog borulni a nagyjából kontroll alatt tartott elmém és akkor a fene tudja, emberek lesznek egy adag párizsiban... vérfürdőt rendezek egy húsfeldolgozóban.


Hogy szőlőcukrot tesznek a kolbászba már retek, de kell a gyorsérlelés technológiájához. Na de hogy tejcukrot is... !!! Ez ocsmány, ez elfogadhatatlan, viszont közben szinte 100%-os az elfogadás. Pedig a kaja szennyezéséért, cukrozásáért (oda nem való belekeveréséért) akasztani is lehetne -na meg sok minden másért is-. Hihetetlen ami itt folyik.


Tecsó, májkrémek. Van egy Pápai Hús füstölt májas szalonnával, májjal, só-bors-fűszerek, vöröshagyma. 1430/kg az ára. Fölötte alatta polcon akciós mindenféle f@sza májkrém (1600-1700ft/kg az akciós is) szójával, cukrokkal, ízfokozóval.


De amíg az emberek megveszik a szójás cukros sz.art drágábbért, addig én mit várok a húsipartól?

2013. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igazából kb az egész emberiséget fel kéne gyújtani, a helyét beszórni sóval, és pár arra érdemessel a nulláról újrakezdeni :D Már MINDEN (nem csak az élelmiszeripar) annyira elborult, szennyezett és a gonosz, kapzsi, rövidlátó, ámbár hatalommal rendelkező emberek kezében van, hogy a mi kis forradaloméhes erőlködésünk sok sikert nem hozhat. De persze harcolni kell, hogy legalább az amortizáció sebességét csökkentsük, amennyire lehet...

Én azt mondom, ha ez így megy tovább, pár évtizeden (vagy éven) belül lesz egy bazinagy csapás az emberiségre, és ha rosszul reagáljuk (bocs, reagálják a hatalmasok), akkor kampec.

2013. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kataklizma már nagyon beüthet, ideje van. És dolgozunk érte rendesen.
2013. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!