Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepszre valami ötlet?

Mulder614 kérdése:

Bicepszre valami ötlet?

Figyelt kérdés

21.éves vagyok és 1,5 éve edzem. Sovány vagyok semmi zsír nincs rajtam. Hmar elkezdtem szálkás izmokat kiépiteni ami soványsűgom miatt szépen meg is látszott. Mostmár igazán V-alakom lett de megállt a fejládés. Főleg a bicepszem.

Mindössze 29.cm már lassan fél éve nem mozdúl sehová.

Eddig piramis edzéstervet használtam. De mivel alig vagyok több 55.kilónál elkezdem nagy súlyokat emelgetni 10. ismétlésekkel.

Tehát szériázok tömegnövelés miatt!

Bicepszre kezdek francia, vagy simma rúddal 4x10

Aztán félkezez váltott karral.

Majd kalapács, és aztán koncentrált bic.


Ennyi egy héten egyszer. Valami ötlet hogy tovább fejlődjön?



2013. jún. 4. 09:56
 1/7 dirtboy ***** válasza:
étrended van?
2013. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen próbálok minél többet enni. Tápkiegészítőket már nem szedek. Nem láttam sok hasznát. Nem annyira tudok sokat enni az a baj, bár mostanság már egyre többet eszem. Lehet az a gond hogy többet kéne ennem, de lehet az edzés tervel is baj van.

Néhány vitaminra ami étvágyat ad szívesen fogadok tippet. Bár próbáltam már One Day- vitamint de semmi!!!

2013. jún. 4. 10:08
 3/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Mégis mit vársz? A vitamintól nem fogsz nőni! Egy alap vitamincsomag egyébként mindenképp szükséges. Az meg, hogy nem tudsz enni nem kifogás. Le kell tuszkolni ha hízni akarsz. Nem kell degeszre enned magad. A szériázás amúgy a legnagyobb baromság szerintem. Ha meg 4*10 akkor kicsi a súly. Állíts be egy akkora súlyt amivel az 1. sorozatban éppen megy a 10-12. Ebbe nyomj 4 sorozatot, persze a cél az legyen, hogy 10et csinálj meg, de ha jó a súly akkor nem fog menni.
2013. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

a kajával van a gond,az hogy próbálsz sokat enni az még kevés.


meg ne csak sokat egyél hanem étrended legyen,a kettő közt nagy különbség van.


dogma

ugyan azt írtad le mint amit a kérdező.

2013. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen pont olyan súlyokat használok amiből max a második ismétlés megy ki 10xer.

Amúgy milyen vitaminokat ajánlotok ami bevált?

2013. jún. 4. 10:42
 6/7 dirtboy ***** válasza:

multi pro,mega daily one plusz jó lesz

a megát kiegészítheted vitaking aszkorbin savval

2013. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Miért írtam le ugyan azt? :S Most elolvastam többször is az egészet és nem értem miért kellett belekötni. 1 elgépelés volt, de remélem ez megbocsájtható.
2013. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!