Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hónap alatt el lehet valamit...

3 hónap alatt el lehet valamit érni?

Figyelt kérdés
Elég sovány vagyok és szeretném ha szélesebb lennék, nem hájra gondolok hanem izomra. Tudom, hogy 3 hónap nem sok idő de ennyi áll rendelkezésemre, ahol tényleg naponta órákat tudnék edzeni. Sajnos ilyen gyúrótermektől messze lakom, és nincs keretem fizetni még a busz is plusz a belépőt. Örülnék ha ti ellátnátok tanácsokkal, pl hogy kb mennyit érek el vele, miből kell többet ennem, milyen gyakorlatokat végezzek stb. Köszönöm.

2013. máj. 28. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Heti 3 vagy 4 alkalommal edzz, kifejezetten tilos naponta órákat. Amúgy tökéletes körülmények közt is kevés lenne a 3 hónap, így meg gyakorlatilag esélytelen. Inkább az egészséged miatt sportolj.
2013. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én 2 hét alatt is kigyúrom magam,és ez nem vicc, tök sovány vagyok,de van rajtam izom.Ha nagyon sokat eszem és minden nap edzek,akkor 2 hét alatt 5 kiló izmot fel tudok szedni tök könnyen,mondjuk nem nehéz ha valakinek alapból kicsi a súlya,csak ezt megtartani marha nehéz.Kipróbáltam,de nekem ez nem jött be,ahhoz hogy ezt megtartsam az egész életemet meg kéne változtatnom,plusz még lusta is vagyok rá,mert erőltetni kell a kaját,annyi kalória kéne.
2013. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt 5 kiló izom, mi? Fél év alatt akkorára nőnél, hogy Jay Cutler hozzád képest egy senki. Ne nevettessél már!
2013. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
3 hónap alatt elég látványos változást lehet elérni.
2013. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 hét alatt 5 kiló izom csak úgy lehetséges, ha pont most kezdted, mert akkor még nagyon gyorsan nő az ember, de akkor se 5 kiló izom, abban van zsír is csak nem látszik...
2013. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
Akár hiszitek,akár nem 5 kilo izmot simán felszedek 2 hét alatt ha nagyon akarom,nem hiszem hogy van benne zsír,egyáltalán nem tudok hízni,akármennyit eszem.Így csak izmot építeni tudok,és tényleg az elején vagyok,ilyenkor könnyű.
2013. máj. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaj ne hazudj már. Ilyen csoda genetikával jelentkezhetnél fél év múlva profi versenyzőnek....
2013. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudik,csak fogalma sincs semmiről és/vagy rossz a mérleg amit használ.
2013. jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 slayers26 válasza:

3 Hónap alatt kicsi fog rajtad látszani mivelhogy sovány vagy,szóval hogyha szeretnél ''szélesebb''lenni akkor oda kell protein is,szóval próbald meg de kevés fog látszani.


A másiknak meg üzenem hogy 2 év alatt 10 kiló tiszta izom rakódik fel az ember testére ha rendesen edz proteinek nélkül,nem pedig 2 hét alatt 5 Hülyegyerek.

2013. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
1 év alatt..
2013. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!