Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó fejlődés 4 hónap alatt?

Ez jó fejlődés 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Így nèz ki most a hátam 4 hónap edzés után. 19 éves vagyok. 66 kilóval kezdtem most 75 vagyok.

Idióták kíméljenek :)

Kép: [link]



2013. máj. 21. 11:55
 1/4 Osynho ***** válasza:
Mivel nincs "előtte" kép, így a fejlődés nehezen megítélhető. :) A 66kg -> 75kg egész jó, főleg, hogy szálkás is maradtál.
2013. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:

A logikai anomáliák feloldása érdekében szögezzük le: Egy képet mutattál, nem egy fejlődést.


Tehát vagy a kép haszontalan a kérdés szempontjából, vagy ha egy normális előtte-utána képet raktál volna fel, akkor pedig a súlygyarapodás lényegtelen.


Szóval kéne egy előtte kép is, és akkor meg lehet mondani, hogy mennyit fejlődtél. Kilogrammban 9-et, de ezt te is tudod :D


Ráadásul a póz sem a legelőnyösebb. Ez egy széleshát-póz akar lenni, de jobb lenne, egy dupla-bicepsz, háttal, így a trapesius is látszódna rendesen, meg a lapocka környéki izmok.

2013. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, jó.
2013. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, jó lenne egy régebbi kép is, de egyébként nem rossz ez.
2013. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!