Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 186cm és 56kg vagyok. Szálkásí...

186cm és 56kg vagyok. Szálkásítás?

Figyelt kérdés
Szoval.tudom...először tudom,hogy hízni kéne,de nehezen megy.oké jöhetnek a szövegek hogy napi 2g fehérje/tskg meg 5g ch/tskg stbstb...kérdésem az lenne hogy 56kg-n rendszeres edzéssel tudok-e szálkásítani?mert pl. tegyük fel,hogy 1év folyamatos edzéssel edzek akkor egy idő után ígyis-úgyis meglátszana nem?már 2hónapja járok kondiba és lényegesen többet erősödtem.
2013. máj. 28. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálad mit jelent a szálkásítás?
2013. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:

Nem értem mi ez a szálkásítási hullám a csontsovány embereknél. :/ A nyár miatt van? Komolyan nem értem, hogy 56kg-on mit akarsz szálkásítani?!


"oké jöhetnek a szövegek hogy napi 2g fehérje/tskg meg 5g ch/tskg stbstb"


Megszel ennyit naponta?


"egy idő után ígyis-úgyis meglátszana nem?"


Megfelelő tápanyag nélkül nem. Hacsak nem fotoszintetizálsz. Az, hogy erősödsz az elején teljesen természetes.

2013. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nézz egy testtömegindexet magadnak hogy mennyi az súly amennyi a magasságodnak megfelelő, én 67 kiló vagyok 175 centimmel, és így edzek még ezt is kevésnek érzem. Próbálj meg felszedni magadra hogy egészséges testsúlyod legyen.
2013. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Osynho ***** válasza:
a BMI index képes elég nagy marhaságokat mutatni. :) Érdemesebb testzsírt számolni.
2013. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy sáskának nagyobb lesz a bmi-je... te láma, ha 56 kiló vagy, mennyi izom van rajtad? mi lesz szálkás, te fogyatékos? ilyen magasságnál 100 kilónál kell elkezdeni gondolkodni a szálkásításon...
2013. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Deepbassnine ***** válasza:
nyugodtan szalkasithatsz a nyárra közepére meglesz az anorexiás forma
2013. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a szálkásítás tudod mit jelent? azt, hogy leadod a zsírt ami rajtad nemigen lehet
2013. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zakathol ***** válasza:

Már szálkás vagy, nem kell szálkásítanod.

Menjen a 2g/tskg fehérje és 5g/tskg ch - ahogy vártad a választ.

2013. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!