Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Srácok, Ti mit gondoltok...

Srácok, Ti mit gondoltok azokrol a lányokrol/nokrol, akik rendszeresen járnak edzeni (foképp sulyzos edzés)? Mondjuk mi jár a fejedbe, ha nézed, mikozben épp sulyt emel egy csaj?

Figyelt kérdés
azt nézed,h mekkora sullyal dolgozik,helyesen hajtja végre,vagy férfiként nézel rà,hogy tetszik,v sem??
2013. máj. 24. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy pár csaj aki már csinálja egy ideje, főleg feszülős gatyában vagy nagyon rövid gatyában egy guggolás, vagy elemlés közben elég izgató tud lenni hátulról(de az mindenképp izgató). Azt hogy jól csinálja azt azért nézem, hogy ha nagyon nem esetleg megpróbálok segiteni neki. Az hogy mekkora súllyal dolgozik az nem érdekel, olyanoknál szoktam nézni akik nagyon súlyokkal dolgoznak (200 körüli guggolás pl. és kérdezni is szoktam mióta edzenek és mit csinálnak :D)
2013. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké,mondjuk korrekt modon van feloltozve, melegito gatya (térdig éro) meg mondjuk egy triko,alatta sportmelltartoval,tehàt mondjuk nem pics@villanto oltozékbe és célzattal.
2013. máj. 24. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kér meg külön hogy nézem meg a gyakorlat kivitelezését, akkor semmi, egyszerűen ránézek, látom hogy dolgozik én is csinálom a magam is dolgát.
2013. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Edzőcsajok 4 prezident!

2013. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!