Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők mért nem szeretik...

A testépítők mért nem szeretik a tejet?

Figyelt kérdés
tej, sport

2013. máj. 23. 04:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szeretik, csak nem túl hasznos a tejzsír és a tejcukor miatt.
2013. máj. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dogmatix91 ***** válasza:
Így igaz. Én néhanapján meg is engedek magamnak 2decit, vagy mondjuk a zabkását víz+tej kombójában főzöm meg.
2013. máj. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert egészségtelen. Én nem vagyok testépítő és szeretem a tejet,mégsem iszom.
2013. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az egészségtelen, az barokkos túlzás, maradjunk annyiban, hogy testépítés szempontjából nem előnyös. A csoki sem egészségtelen attól, mert hízol tőle, a 2 dolog nem ugyanaz.
2013. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Dogmatix91 ***** válasza:
Igazad van a csoki nem egészségtelen. Igazából még jót is tesz azzal, hogy felb.ssza az egekbe a vércukrodat. CSOKIT MINDENKINEK!
2013. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem barokkos túlzás.

Olvass utána kicsit. Én nem testépítő szemszögből mondom,hanem emberi szempontból.

2013. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy valamitől néha felmegy a vércukrod, nem egészségtelen, a dextóz nem viszi fel edzés után??

Buta érv.

2013. máj. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Dogmatix91 ***** válasza:
Edzés után kell a gyors szénhidrát, de máskor nem. A csoki meg csak néha viszi fel? :S Amikor úgy gondolja a csoki, hogy most jól megemelem akkor úgy teszi? De ha nem egészségtelen a magas vércukor szint akkor zabálj csak nyugodtan csokit, sőt előtte cukrozd is meg a tetejét.
2013. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mérd már meg a vércukrodat edzés után te szerencsétlen, mielőtt ilyen idióta érvekkel jössz. Szerinted a dextóz nem emeli meg az inzulinszintet a véredben? Hiába szívódik fel gyorsan, attól az még a vérbe kerül és onnan lesz elszállítva, ne hidd már, hogy az edzéstől meg a gyors ch-tól majd nem kell inzulin hozzá, sokkal komolyabb inzulinkiugrást érsz el a dextózzal, mint egy pohár tejjel vagy egy kocka csokival.
2013. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Edzés után pont jó is a megemelt inzulinszint. Ekkor van helye és értelme a gyors ch-nak. Tehát igen megemeli, de ekkor pont ez is a cél, mivel üresek a glikogénraktárak és a magas inzulinszint segíti a raktározást, segíti a tápanyagok felszívódását. De más időpontban nem kívánatos a magas inzulinszint, így nem indokolt a csoki és egyéb cukros sz@rok fogyasztása. Remélem így tiszta? :)
2013. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!