Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arnold Scwarzenegger mit...

Arnold Scwarzenegger mit kajált testépítő korában?

Figyelt kérdés

Biztos nem csak a koxtól lett akkora,amekkora,tudni szeretném,hogy mit kajált,edzés után,pihenőnapokon,stb

Bizots nem csirkemell+rizs és tápkieg-eken élt.



2013. máj. 19. 21:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez igaz.
2013. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Térjünk vissza a kajára...
2013. máj. 19. 22:02
 13/27 anonim ***** válasza:
Arra is kaptál már választ.:)
2013. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

ht tp://www.yo utube.com/watch?v=ykiZHTfzR1g


itt elmondja Zoli,hogy mi a tápkieg receptje,csak azt nem értem,miért életveszélyes

2013. máj. 19. 22:10
 15/27 anonim ***** válasza:
Mobilon vagyok, így ne megyek rá, de gondolom valami nyers tojásos turmix lehet. Azt pedig nem kellene enni, mert szalmonellát is okozhat.
2013. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Kicseélték a máját,azért nem halt meg..
2013. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Deepbassnine ***** válasza:
lehet manapság már sokkal hatásosabb koxokat kitudnak fejleszteni mint Arnold korában viszont a mellekhatasok is sulyosabbak,ha megnézed Arnoldot csucskoraban meg a mostani Mr. Olympiákat azért látszik a kulonbseg izomban
2013. máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Egyrészt jobb cuccok vannak és többet is alkalmaznak egyszerre, másrészt Arnold korában még nem ment a növi hormon. Szerintem ez okozza a nagy különbséget.


Kérdező, nekem megvan Arnoldnak az:Utam a csúcsra könyve. Ebben ezt írja a kajás résznél:

Az élelmiszert négy csoportra osztjuk. Ezeket ismernünk kell és arról is gondoskodnunk kell, hogy mindennapos táplálékunk mindegyik csoportból tartalmazzon valamit:

1. Tej, tejtermék (sajt, túró, joghurt, stb)

2. Hal, szárnyas, hús és tojás.

3. Zöldség és gyümölcs.

4. Kenyér, gabonapehely, zsírok.


Ezt írj le napi étrendnek:

Első reggeli:3 tojás, negyedkiló marhapástétom, 2 szelet pirítós kenyér vajjal, 2 pohár tej.

második reggeli: 1/2 húsos szendvics, 1 kemény tojás, 1 pohár tej.t

Ebéd: 1 húsos szendvics, 1 sajtos szendvics, 2 pohár tej.

Uzsonna:1 kemény tojás, 3 szelet sajt, 2 pohár tej.

Első vacsora:25-35 deka bélszín vagy hátszín, sült burgonya vajjal, saláta, zöldség (kukorica, bab, borsó, stb) 2 pohár tej.

Második vacsora: protein drink: 2 pohár tej, 8 lapos evőkanál fehérjepor (legalább 60%-os, 1tojás, 1/4 kiló fagylalt összekeverve.

2013. máj. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
miért tolja annyira a tejet? Úgy tudom, hogy az nem hasznos. Vagy akkoriban ez még nem volt tisztázva?
2013. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó, főleg ha valaki hízékony. Arnoldnál ez nem volt gond, nem rakódott rá sok zsír és ebből is tudott némi plusz fehérjéhez jutni.
2013. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!