Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki csinálja közületek...

Valaki csinálja közületek régen a fegyencedzést? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
én komolyabban nem csinálom, de az alapján tanultam meg kézen állni ami nagy álmom volt, úgyhogy szerintem mindenképpen hatásos ha valaki komolyan csinálja, csak az elején leírt kamusztorit nem kell bevenni.
2013. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

9 hónapja eddzek saját túlsúllyal ebből 7 hónap fegyencedés.

Mennyire hatásos?

Ez attól függ ,hogy mit akarsz vele elérni.

2013. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1,5 hónap alatt nőttek elég sokat az izmaim,elmúlt a vállam,csuklom,bokám,könyököm és a gerincem kattogása.Sokkal jobban érzem magam a bőrömben,mert nem recseg ropog mindenem a legkisebb mozdulattól,már nem vagyok olyan csontkollekció,mint voltam,a hasamról szépen lassan lemegy a felesleg és nyár végére kockás lesz


Ha testépítő bajnok akarsz lenni,akkor nem ez a te sportod,viszont ha egészséges ízületeket akarsz,szálkás testet és nagy erőt,akkor kezdj bele minél előbb!

2013. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó milyen étrenden vagy?
2013. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt eszem amit a mama főz :D


Viccet félretéve:kevés tejtermék,sok gyümölcs,egyre több zöldsék(pedig utálom mindegyiket),kevés édesség,kevés cukor,kevés pékárú.Rengeteg citromos vizet iszom(amibe frissen facsarom a bio citromot) és hanyagolom az üdítőket meg az alkoholt.


Ezeket figyelmen kívül hagyva,tényleg azt eszem amit öreganyám főz.Át akarok állni a rendszeres és tudatos táplálkozásra,csak jelenleg eléggé el vagyok havazva és nem tudok rendszert vinni az életembe.

2013. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!