Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzésnél ezt jòl...

Sága kérdése:

Fegyencedzésnél ezt jòl értelmezem?

Figyelt kérdés
A hùzòdzkodàsnàl a 6. lèpès a szük hùzòdzkodàs ès itt ìrja az "ìgy tökèletesìtsd a technikàdat"rèsznèl,hogy itt az idö,hogy kìsèrletezz a fogàsoddal.Tehàt akkor csinàlhatom szüken alsò fogàssal is?

2013. márc. 21. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy kényelmes, de alsó fogással ajánlatos.
2013. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na király ennek örülök,mert felső fogással egyszerűen képtelen vagyok valamiért a rúd fölé küzdeni az állam.De alsó fogással megy kb 3-4 db is tök szabályosan lassan.Köszi a segítséget.
2013. márc. 21. 20:12
 3/8 zoli9411 ***** válasza:
Én is pont itt járok éppen..Én vegyesen csinálom alsó és felső fogással is.
2013. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van a bicepsznek egy csukló és alkar forgató funkciója, asziszem szupiláció a neve vagy vmi hasonló. de ez inkább bicpszhajlitasnal fontos, ha állsz és a felkarod a tested mellett van, alkarod párhuzamos a földdel, akkor érezheted hogy jobban feszül a bicepsz, hogyha a tenyér felfele néz, de ha fejed fölé teszed a karodat akkor rögtön nem érezni annyira, ezért szerintem tök mind1 hogy alsó vagy felső fogassal csinálod
2013. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segìtsèget,lehet kiprobàlom majd èn is hogy vàltogatom hol alsò hol felsö fogàssal aztàn majd elvàlik melyiknèl maradok.
2013. márc. 22. 04:59
 6/8 anonim válasza:
Milyen könyvet, vagy segítséget használtok, hogy milyen gyakorlatokat kell csinálni?
2013. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés 1,2 :saját testsúlyos gyakorlatok

Súlyzós gyakorlatok: [link]

2013. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zoli9411 ***** válasza:
Bármíly meglepő, a Fegyencedzést. :D
2013. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!