Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik natúr marha protein?

Létezik natúr marha protein?

Figyelt kérdés
Eddig nem találtam csak ízesítettet.
2013. máj. 17. 14:33
1 2 3 4
 21/31 tap bela ***** válasza:

Green már a saját hozzászólásodra sem emlékszel?! G.biloba szedned kellene.


Ezt írtad....

Igen Létezik Marhahús Protein.A MuscleMed kutatóifejlesztették ki pár éve Kai Greent használva tesztalanyként.A Carnivor volt a világ első 100%ban marhahús protein izolátuma.Asszem ez kb 3-4 éve voltmár.Nem a legolcsóbb fehérje.Sokan csodákat zengenek róla. Még nem vettem soha...



Remélem betűk felismerésével nincs problémád, és a szavakat is tudod értelmezni. Még Te írtad, hogy marhahús protein.?!?! Amikor marha proteinről érdeklődtek.


marha protein

marhahús protein izolátum

beef hidrolizált kollagén


Tudod ezek között mi a különbség? Ááá minek kérdezem tőled?!?! Remélem a kérdező tudja miről írtam!

2013. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 greeen ***** válasza:
ja hogy szeretsz tanulni. Akkor most megtanultad,hogy mielőtt azt írod valamire nem hallottál még róla akkor figyelsz arra is hogy tartsd magad ehhez az analógiához, és ne írkáld azt hogy ja hogy amúgy olvastál róla stb stb...Rottyra vágtad magad pikk pakk:)
2013. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 greeen ***** válasza:
jáááá te tényleg fogyatékos vagy ha most a marha proteint úgy akarod értelmezni hogy a körmeiből meg a szőréből készül akár.Kínodban már összevissza vakaródzol heheh
2013. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 greeen ***** válasza:
sok helyen a marha hús proteint kedves fogyatékos barátom egyszerűen Beef Proteinnek nevezik.Sőt van ilyen termék is.
2013. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 tap bela ***** válasza:

Vannak emberek, az egyik okul ha hüly-eséget ír, a másik annyira buta, hogy erre még rákontráz a megnyilvánulásaival. Sajnálni tudom az iskolai tanár bácsidat. Vannak akik képtelenek értelmezni, felfogni bármit is. Lemondtam rólad. Részemről a veled folytatott vitát lezárom, mert felesleges időpazarlás.


A kérdező döntse el a válaszokból, hogy a marha proteint a tápkieg gyártók hogyan is értelmezik?! Vajon mi is lehet, akkor amikor olyan kevés termékinformációt adnak róla, hogy a vevők nagy része azt sem tudja mit is eszik.

2013. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 greeen ***** válasza:
De az a legrosszabb amikor valaki azt sem tudja már mit beszél kínjában.Olyan szintre süllyledtél, hogy a szóösszetételben akartál kicsikarni valamit.Mert hogy marha proteint kérdeztek és azt írtam van marhahús protein. Ó igen mert ugye a marha Protein az nem marhahús protein esélyesen.Bizti szegény kérdező arra gondolt ,hogy benne van a szarva , a fülbevalója meg a fejőgép is...Jó mi?Sőt képzeld ha azt mondom tojásfehérje, akkor nem gondolok arra hogy a héjával együtt van, esetleg a benne lévő 3 hetes kiscsibével.:))) (nem a ragadozó madárra gondolok mint héja, mert lehet ezt is félreérted hehe)
2013. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

nem tudom mit értesz natúr alatt, ha ízesítetlenre gondolsz szerintem nincs.


itt van, ez erről van bővebb információ is


[link]

2013. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 hitman30 válasza:
nem létezik natúr marhaprotein!Mind ízesített!
2013. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 hitman30 válasza:
Én carnivort ittam 1 nagy dobozzal és le is áltam vele ugyanis köszvényem lett!
2013. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

[link]


van.

2013. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!