Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik natúr marha protein?

Létezik natúr marha protein?

Figyelt kérdés
Eddig nem találtam csak ízesítettet.
2013. máj. 17. 14:33
1 2 3 4
 11/31 greeen ***** válasza:
Tudom hogy mire írtad huhh:) nem neked írtam vágod?:))) Jézus.Arra írtam hogy létezik ilyen izolátum hogy tápbéla azt mondja nem találkozott még ilyennel...
2013. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 tap bela ***** válasza:

Kb. ugyan azt játszod itt is el greeen, hogy nem válaszolsz a konkrét kérdésre. Kérlek egy linket dobjál már ide, ami valamiylen független élelmiszerkutató cégtől van, vagy magát az állítólagos MuscleMeds kutatólabor nyílvánosságra hozott fejlesztési lebutított valamilyét.


Igen ezt a reklám szöveget én is tudom, hogy Kain ennek segítségével nyerte meg az Arnold Classicot.....

[link]


De tudod, én már kinőttem a mellébeszélésből. Erre már immunis vagyok.

2013. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 greeen ***** válasza:
az a baj veled Tápizé hogy beteg vagy.:))) ezt magad bizonyítod. Görcsösen nekiállsz most bizonygatni miért nem hiszed el hogy van marhaprotein izolátum, mikor ez tény. Én Biztosan tudom hogy van, és az van benne.És Állítom.Te semmivel nem tudod megcáfolni ezt de most jössz azzal hogy linkeljek a tudósok nyilatkozatairól esszéket.Ne legyél már nevetséges de komolyan:)))
2013. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 tap bela ***** válasza:

Egy folytában Te teszed magad nevetségessé. Szóval neked hidjem el. Igen is Te mondtad, létezik van marhahús protein izolátum?!?!


Ember Te nagyon okoska vagy. Maradjunk ebben. És, megint csak a rizsázással kitértél a válaszadásból.

2013. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 greeen ***** válasza:
beégsz erre magyarázkodsz.Szerintem a nevetséges hülyeséged miatt még lehet a carnivort meg az öszes Létező marhaproteint befogják majd tiltani hehehe
2013. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 tap bela ***** válasza:

Ja és greeen itt fenntebb elolvastad a linkemet?!?! Tanulságos!!!


De mondok neked mást is, a marhának vannak csontjai, patái, meg egyébb vágóhídi melléktermékei is. Greeen (mert ugye Te nem vagy beteg, csak én), mert személyeskedni az a legkönyebb, érvek kellenek, meg tudás.

Szóval greeen hallottál már olyanról hogy hidrolizált kollagén?!?!

2013. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 tap bela ***** válasza:
Ki beszélt itt arról, hogy bármit is be fognak tíltani?! TUDATOS vevőket szeretnénk látni, sokat, nagyon sokat, és akkor más lenne a felállás.
2013. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 greeen ***** válasza:
érveidnek.Otthon ülsz és rávágod , hogy nincs marhaprotein nem láttál még ilyet vagy hallottál róla de sok forgalmazót ismersz.Montez hsz-ét étetettem, tudom hogy a naturra mondta hogy nincs, olyat én sem láttam még.Bár lehet létezik de nem érdekel annyira.Na most te megreccsentél és elkezdtél googlézni, aztán hirtelen már tudtál Kai-ról.stb.amúgy sokféle forgalmazónak van Beef proteinje.Nyomozgass jóbarátom.Majd pont az összeesküvéselméleted miatt fogok aminoprofilokért irogatni a musclemednek mert egy mucsaröcsögei magyar tápbéla levezette hogy ez nem létezik.hívd fel őket sokkold magad de tény az tény.nem kecskebéka szőr van benne darálva:)))
2013. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 tap bela ***** válasza:

Ember neked tényleg ennyire nehézkes a felfogásod...

marha protein

marhahús protein izolátum

hidrolizált beef kollagén


Most egy kis időre gondolkozz el ezeken a szavakon, értelmezd, és kérlek csak akkor írjál, ha értelmeset tudsz.


Mert a személyeskedéssel a butaságodat, a kulturált vélemény ütköztetésre képtelen viselkedéset még jobban a felszínre dobod. Tudod greeen szeretek tanulni, kedvelem az okosan gondolkodókat. De Te sajna nem ezek közé tartozol.

A Mutnas whey után itt is égtél, de nagyon.

2013. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 greeen ***** válasza:

szomorú ha valaki állít valamit és utána már el is felejti csak tereli a szót.Te azt állítottad nincs marha protein?

Én azt állítom van. Te mit állítasz.Ha azt mondod nincs mégiscsak azt kell mondjam megreccsentél az első hsz-ed miatt és keresed a magvaidat:)

2013. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!