Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért baj ha hájas vagyok?

Miért baj ha hájas vagyok?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok 20 éves. A hasam körfogata 93cm.A testsúlyom 85kg.A hasam hájas . Focizok is és a haverjaim megjegyzik az öltözőben,hogy vedd már fel a pólódat mert nem akarom látni azt a zsírtornyot! Engem abszolút nem zavar.Férfimellem is van .A polon keresztul lötyögni is szokott az a bizonyos zsírtenger.

2013. ápr. 28. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
20 évesen engem sem zavart, hogy husi voltam, nem éreztem, hogy bármiben zavarni, viszont ahogy közelítek a 30hoz, egyre rosszabb volt, egyre nehezebben vettem rá magamat minden fajta mozgásra, nemrég már a 300m re lévő boltig is autóval mentem... mikor este feküdtem, éreztem "nyomást" a mellkasomból, az utolsó csepp az volt mikor ráálltam a mérlegre és nagy meglepetésemre, 120at mutatott, nah akkor nekiálltam diétázni és mozogni, most tartok 100nál, de már nem értem mi volt velem az elmúlt 10 évben, miért nem mozogtam...
2013. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy vannak, akiknek nem tetszik, a kisebbik baj. Sajnos egészségügyi kockázatai is vannak a túlsúlynak.
2013. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Azért baj, mert nem egészséges. Ez ilyen egyszerű.
2013. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bizony,gondolj az egészségedre is,még cukorbeteg is lehetsz,ha nem fogysz le!
2013. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

85 kiló ha normál magas vagy annyira nem vészes. Főleg ha mozogsz, rendesen eszel (nem túl zsírosat, cukrosat stb.)

Pár kilót érdemes lenne leadni, de semmi esetre se hízz el még jobban. Ha sikerül a BMI normál szintre vinned, akkor simán belefér egy kis háj a hason. Apám egész életében fizikai melót végzett nem volt rajta háj, egyszer kórházba került, amikor kijött semmi ereje nem volt, plusz nagyon vékony volt. Szóval az sem rossz ha van egy kis tartalékja a szervezetnek.

2013. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valakinek a hájas pasik jönnek be.
2013. ápr. 29. 09:36
 7/9 anonim ***** válasza:
a kardiológusok meg éhen halnának nélkülük:)
2013. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BillyMarry válasza:
Nagykorodban nehezebben fogod majd ezt bírni amit most teszel
2013. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Akkor oké, ha visszafelé is működik: neked is bejönnek a hájas csajok. Jártam ugyanis egy mackós típusú pasival, kb olyan alkat volt mint te lehetsz. Szerettem, jól meg is voltunk, de én ugye nagyjából átlag, vékony alak vagyok és ha szembejött velünk egy nagymellű, nagyfenekű, széles csípőjű lány, rögtön lemangalicázta, meg disznókoca. :/ Csak a vékony nőket tartotta szépnek. Kb az ilyenek miatt dobtam.


Na mindegy, amúgy tényleg egészséged miatt volna érdemes leadnod, nem az esztétikum miatt, mindenki teste olyan amilyen, de az exbarátomnak 26 éves kora ellenére fájtak a térdei a súlya miatt (ő is kb 80-85 kg), nem tudtunk egy jót sétálni, túrázni.

2013. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!