Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerdán van a lábnapom,...

Szerdán van a lábnapom, sajnos a guggolást nem tudom tökéletesen csinálni, mert a bal térdem nagyon ropog és fáj olyankor. Elég az is ha nem tudok teljesen vízszintes combig lemenni, hanem kb.10-15 cm az főlé?

Figyelt kérdés

A lábgépet ülve és hason is tudom rendesen kivitelezni. Ez a 3 (két és fél) gyakorlat elég a combizmok növelésére?


Másik kérdés: kajám változatos, de főként csirkemell alapú. Edzés után (3x hetente) 40-50 gramm szőlőcukor, valamint Nitro Pure Whey Gold (28g-os tasak) lefekvés előtt pedig soványtúró yoghurttal. Erre van lehetőségem, ez optimális lehet hogy változzon a testfelépítésem? (35F 96kg, 195 cm)



2013. ápr. 11. 09:54
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Azért annyira öreg nem vagyok, esetleg papíron! :)
2013. ápr. 15. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!