Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerdán van a lábnapom,...

Szerdán van a lábnapom, sajnos a guggolást nem tudom tökéletesen csinálni, mert a bal térdem nagyon ropog és fáj olyankor. Elég az is ha nem tudok teljesen vízszintes combig lemenni, hanem kb.10-15 cm az főlé?

Figyelt kérdés

A lábgépet ülve és hason is tudom rendesen kivitelezni. Ez a 3 (két és fél) gyakorlat elég a combizmok növelésére?


Másik kérdés: kajám változatos, de főként csirkemell alapú. Edzés után (3x hetente) 40-50 gramm szőlőcukor, valamint Nitro Pure Whey Gold (28g-os tasak) lefekvés előtt pedig soványtúró yoghurttal. Erre van lehetőségem, ez optimális lehet hogy változzon a testfelépítésem? (35F 96kg, 195 cm)



2013. ápr. 11. 09:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszi Montez!


Jumbo mellett edzés után szölöcukorra ugye nincs szükségem?


Az étrendemre odafigyelek majd, csirke, zöldség, rizs centrikus lesz, de mellette én szeretem a főzelékeket, leveseket is, szinte mindenevő vagyok. Az probléma?

2013. ápr. 12. 06:30
 12/21 anonim ***** válasza:

Már a Jumbo is probléma, ha szálkásodni akarsz. Az pont nem támogatja a zsírleadást. Diétában nem használunk tömegnövelőt. Edzés után protein kell és BCAA.

A főzelék sem okos ötlet, mivel liszttel készült kaja. A levest eheted éppen, sok értelme nincs, de nem akarlak mindenről lebeszélni. Szóval a diéta nem a mindentösszekajálhatokmintállat étkezésről szól.:)

2013. ápr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ja már értem, én voltam este a hulye, mert a jumbo-ra írtam, hogy okés. De nem figyeltem ezek szerint rendesen és mást olvashattam. Szóval tömegnövelő az nem kell diétához, protein legyen. Bocsesz.:)
2013. ápr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Istenigazából nem szálkásodni szeretnék, hanem nagyobb darab lenni, vastagabb karok, lábak, nagyobb hát. Ha ez meglesz majd utána szálkásítok 1 év múlva vagy később. Magyarul szélesedni kellene. Ezért gondoltam a jumbot. Mit gondolsz?
2013. ápr. 12. 07:20
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a zsír, ami most rajtad van, akkor éppen tömegelhetsz is és később majd szálkásítasz. Ez tényleg csak egyéni döntés. Tömegeléshez mehet természetesen a jumbo.
2013. ápr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Montez, megpróbálnék 8-10 kg (izom)tömeget felszedni, és utána szálkásítok inkább, nyáron úgyis többet focizok biciklizek, és akkor majd kérni fogom a tanácsod ismét hogy milyen minőségi proteint használjak, vagy mi lesz az optimális. Remélem ez így megfelelő lehet?
2013. ápr. 12. 08:16
 17/21 poiu ***** válasza:
Ha csak úgy magadtól, mellékesen híztál el, akkor nem biztos, hogy könnyű lesz a szálkásítás...
2013. ápr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elhízva, szerintem. 195cm magasságomhoz vagyok 95-96 kg, az zavar hogy szemből nézve keskeny vagyok. Én csak formát szeretnék elsősorban
2013. ápr. 12. 08:26
 19/21 anonim ***** válasza:
poiu: ezt megcáfolnám, rám 18 éves koromtól 5 éven át kb 10kg csúszott fel szépen alattomosan, most mégis könnyen szálkásítok...eddig. (6 hete megy)
2013. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 poiu ***** válasza:
acm: az kicsit több volt, mint az átlag, de nem sokkal. Nyugati kaja mellett átlagosan fél-egy kilót híznak az egészséges emberek... De igazad van, visszavonom, most nézem, a Kérdező 35 éves öreg ember :-)
2013. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!