Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 napos edzéstervet Ti hogy...

3 napos edzéstervet Ti hogy osztanátok fel? Melyik ap mit edzenétek? (kondi)

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 06:27
 1/3 -adolf- válasza:

Első nap : Mell tricepsz

Második nap : Váll csukja Has

Harmadik nap: Hát Bicepsz

ez szerintem egy kezdőnek tökéletes ha gondolod próbáld ki aztán ha kevés akk tehetnél hozzá egy láb napot is + még annyi hogy bicepsz után egy alkar én 4 naposba csinálom az első 2 nap ugyanez a harmadik nekem egy sima hát negyedik nap pedig egy bicepsz láb 3 éve csinálom kisebb eltérésekkel nekem bejött és én szeretem

2013. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dogmatix91 ***** válasza:

[link]

Innen válassz egyet. Láb napot semmiképp se hagyd ki! (nem is értem, hogy lehet ilyent javasolni). Akkor már lehet teljes test programot próbálnám ki. Heti 1 teljes intenzitás, 2 pedig valamivel kisebb súlyokkal

2013. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy. A régebbi időkben alapvető erőnléti kritérium volt a saját testsúllyal való szériázás fekve nyomásban, guggolást, esetleg elemelést pedig jóval nagyobb

súllyal kellett teljesíteni. Alapgyakorlatokat kell végezni heti háromszor, és meg kell erősödni. A bontott edzés egy propaganda, a kétezres évek után szorította ki a teljes testes munkát, mint kényelmi megoldás. Ez távolról sem ideális, főleg ha az edzéstervben nincsenek átfedések, az izomzat közepes súlyokkal jóval rövidebb idő alatt regenerálódik, mint egy hét. Így ha a megterhelés még könnyebb, mint pl. valaki húszasával tud fekvőtámaszokat végezni, naponta ismételhető.


Végezz alapgyakorlatokat heti 2-3-szor: guggolás, elemelés, evezések, húzódzkodás, fekve nyomás, fej fölé nyomás, vádli és hasmunka, és menj haza! Értelemszerűen nem lehet minden edzés nehéz, mert így elakadsz.

2013. márc. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!